Keystone logo
Dalhousie University

Dalhousie University

Dalhousie University

Введення

Ласкаво просимо до одного з провідних університетів Канади. З 1818 року Далхаузі залучає студентів з усього світу та забезпечує освіту світового рівня. Нас визнають видатною академічною якістю, чудовим викладачем та неперевершеними освітніми та дослідницькими можливостями. Далхаузі є домом для понад 18 000 студентів і випустив 91 вченого Родса, що є шостим у світі. Ми надаємо унікальні інтерактивні та спільні можливості, орієнтовані на кар’єру. Ми надихаємо наших студентів, викладачів, співробітників і випускників робити значний внесок у розвиток нашого регіону, Канади та світу.

Статистика

Студенти, які навчаються в Dalhousie University понад 20 тис
З-за провінції 62%
Іноземні студенти 24%
Середній вступний бал першокурсників 87,6%
Кількість першокурсників, які отримують вступні нагороди 1400
Кількість вчених Родоса 92
Кількість представлених країн Понад 115

  Візові вимоги

  Міжнародні заявники

  • Іноземці (або студенти, які отримують візу) зобов’язані подати заявку на отримання навчальної візи та отримати дозвіл на роботу в кооперативі, щоб завершити корпоративне місце проживання за межами кампусу.

  Статистика випускників

  Акредитації

  Акредитація AACSB

  Відгуки учнів

  English Language Requirements

  Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

  Вимоги до вступу на програму

  Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

  Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

  Розташування

  • Halifax Regional Municipality

   South Street,6299, B3H 4R2, Halifax Regional Municipality

  Запитання