Keystone logo
Dakota Wesleyan University Online

Dakota Wesleyan University Online

Dakota Wesleyan University Online

Введення

ONLINE & ДОРОСЛІ СТУДЕНТИ

Дакота Уесліанський університет завжди був місцем спільноти; місце, де студенти стають частиною чогось більшого, ніж просто коледж. Тепер DWU пропонує дорослих учнів унікальну можливість стати частиною спільноти РВЕ - цифрова спільноти, тобто. Ми пропонуємо чотири повністю онлайн-програми ступеня:

Магістратура з ділового адміністрування РН-Ступінь бакалавра наук медсестер Магістр в галузі освіти Бакалавр мистецтв в області організаційного лідерства

Цифровий кампус РВЕ є місцем, де дорослий студент вчитиметься зі своїми однолітками жонглювання кар'єру, сім'ю і особисті зобов'язання, залишаючись присвячений проблемою отримання ступеня. асинхронно програми »дозволяє студентам брати участь в обговореннях в класі, уявити курсову роботу і спілкуватися з викладачами та однокласниками в будь-який час дня чи ночі. Більше, ніж просто місце, щоб йти в клас онлайн, цифровий кампус служить спільноті, в якому розвивати відносини з однолітками і викладачами, як в і за межами середовища класу.

Наша традиція відрізняється поставляючи персоналізованого освіти заснованої на наших цінностях навчання, керівництва, віри і служіння буде присутній в цих інтернет-програм. Наше прагнення до залучення дискусії з питань етики, цінностей і співчуття буде залишатися на передньому краї цих нових освітніх програм.

Учням пропонується співпрацювати за значенням на реальних проблемах, з тим, щоб виходити за межі досвіду з класу в повсякденному житті.

Розташування

  • Mitchell

    Dakota Wesleyan University 1200 W. University Ave Mitchell, SD 57301, , Mitchell

Запитання