Keystone logo
Dagon University

Dagon University

Dagon University

Введення

Dagon University , один з найбільших університетів М'янми, створений з 1993 року. Ми всі, не тільки адміністративний персонал, а й викладачі, докладаємо всіх зусиль, щоб створити місце, яке може створити гарну академічну атмосферу, на яку можна покластися та оцінити суспільством, і це може сформувати для побудови сучасної та розвиненої демократичної нації. Більше того, ми докладаємо всіх зусиль, щоб виховати видатних студентів, що є девізом нашого університету. Роблячи це, наша головна мета - створити не тільки хороших академіків, а й видатних випускників, які можуть стати опорами розвитку нації в майбутньому.

Що стосується конституції нашого університету, то в нашому університеті функціонує двадцять кафедр: 12 кафедр мистецтв і 8 кафедр науки. Антропологія, археологія, економіка, англійська мова, географія, історія, міжнародні відносини, право, М'янма, східні науки, філософія та психологія - це відділи мистецтв, а кафедри ботаніки, хімії, комп'ютерних досліджень, геології, промислової хімії, математики та фізики та зоології. . Усі кафедри прагнуть надати студентам базові академічні основи, а також професійні знання, які вони можуть застосовувати не лише під час досліджень, але й у своєму реальному житті. Проведення досліджень відіграє життєво важливу роль у просуванні стандартів освіти, а також у задоволенні потреб місцевої громади. Тому Dagon University пропонує студентам повністю обладнані лабораторії, мультимедійні аудиторії, мовні лабораторії та чотириповерхову бібліотеку, в якій студенти можуть отримати доступ до широкого кола наукових колекцій електронних журналів та електронних книг, довідників, а також до Інтернет 24/7.

Крім того, Dagon University підписав більше 30 МоВ / МО з міжнародними університетами та установами, щоб ми могли створити з ними міцнішу університетську мережу та отримати не тільки нове розуміння різних предметів, а й знання та досвід про різноманітну культуру за допомогою студентів та програми обміну викладачами між підписаними установами. Більше того, від сучасної молоді, крім академічних навичок, належить володіти навичками 21 століття: навичками критичного мислення, навичками вирішення проблем, навичками спілкування, навичками творчого мислення, навичками співпраці. Тому Dagon University заохочує студентів брати участь не лише в академічній діяльності, а й в інших соціальних заходах, таких як навчальна діяльність, розвідник, червоний хрест тощо, щоб розвивати їх як цілісну людину.

І останнє, але не менш важливе, як Альма-матер, я хотів би запросити всіх випускників давати пропозиції та брати активну участь у заходах Dagon University . Я твердо впевнений, що ця діяльність може бути плідною для студентів, щоб рости не лише фізично, але і в розумовій зрілості. Будемо сподіватися, що ми можемо створити кращі можливості та ситуації для студентів для підвищення своїх академічних навичок, а також інших важливих навичок, об’єднавши всі наші руки у всіх питаннях.

Розташування

  • Yangon

    Taw Win Road, , Yangon

    Запитання