Daegu Cyber University

Daegu Cyber University

Daegu Cyber University

Введення

Daegu Cyber University - це відкритий університет, який є частиною Академії школи Йонгванг, заснованої Преподобним Сонсаном Рі Янг Шиком з його засновницьким духом "Любов, Світло і Свобода". Ми досягли значного прогресу та розвитку з моменту свого заснування у 2002 році і є братською школою для Університету Тегу, який охоплює соціально-нестабільних людей та прагне сприяти співчутливим людям, які освітлюють світ, усвідомлюючи основоположний дух “Любові, Світла та Свободи. . " Як результат, Daegu Cyber University зарекомендував себе як один із найкращих спеціалізованих кібер-університетів в Азії у галузі спеціальної освіти, соціального забезпечення, консультування та терапії та реабілітації.

Оскільки незабаром настане день, коли кібер-університети очолюють вищу освіту, усі в Daegu Cyber University працюють разом, щоб підготуватися до цього найближчого майбутнього за допомогою «інноваційної розумної освіти» та реалізувати спільний добробут для всіх людей, побудований на духовній основі благородного людяність.

Щоб стати провідним університетом у галузі майбутньої конвергентної освіти, Daegu Cyber University заснував «UCAN» як своє нове бачення освітньої філософії для здійснення «всебічної освіти з цілісними людьми», яка виховує співчутливих професіоналів, які створюють справедливе і красиве суспільство, зосереджуючись на «Винятковість, креативність та значущість», засновані на засновницькому дусі «Любові, Світла та Свободи».

«Унікальність, креативність, амбіційність та iNtelligence» - це цінності майбутньої освіти, яким в кінцевому підсумку повинні переслідувати Daegu Cyber University Щоб реалізувати ці цінності, Daegu Cyber University намагатиметься забезпечити глобальну конкурентоспроможність шляхом створення соціальних цінностей шляхом зміцнення свого розумного освітнього потенціалу та зміцнення своєї основи для майбутньої конвергентної освіти.

Як відкритий університет, який веде завтрашню освіту зближення, Daegu Cyber University дасть надію на майбутню освіту, реалізуючи соціальні цінності шляхом підготовки людей, які освітлять світ.

Розташування

  • Gyeongsan-si

    Gyeongsan-si, Південна Корея

    Запитання