Keystone logo
Düsseldorf Business School

Düsseldorf Business School

Düsseldorf Business School

Введення

Місія та структура DBS

Düsseldorf Business School була створена в тісному партнерстві з факультетом ділового адміністрування та економіки університету імені Генріха Гейне. Він підтримується відомими компаніями та організаціями в районі Дюссельдорфа, Університетом Генріха Гейне та викладачами. Ця структура є унікальною в галузі підвищення кваліфікації та подальшого навчання в Німеччині.

Понад 18 років тісний зв’язок з партнерами у діловому світі вирізняв позицію та розвиток DBS. DBS інтегрує високу інтелектуальну якість із сильним практичним застосуванням. Ступінь МВА присуджується Університетом Генріха Гейне, який забезпечує вищу освіту на університетському рівні з міжнародним визнанням.

Постійне залучення наших партнерів із приватного сектору до подальшого розвитку програми гарантує, що знання та компетенції, які викладаються, негайно є професійно актуальними. Курси DBS чітко відповідають міжнародним вимогам, встановленим для програм МВА. Наша програма також отримала схвалення від FIBAA, міжнародного агентства з акредитації.

Кілька факторів мають вирішальне значення для успішного завершення програми MBA та як основи для перетворення набутих знань та навичок у ділову практику:

Досконалість у формуванні та виконанні навчальних курсів, які мають обґрунтовану теоретичну та практичну актуальність; їх забезпечує команда досвідчених викладачів з університетів та бізнесу, а також застосування найновіших методів викладання та навчання.

Гнучкість для учнів; перш за все, це стосується можливості студентів через позапрофесійне навчання збалансувати періоди навчання з робочими. Гнучкість додатково відображається на факультативних предметах та варіантах у межах навчальної програми.

Економічне середовище, в якому проходять дослідження, місто Дюссельдорф з його численними видами бізнесу, особливо в перспективних галузях, забезпечує динамічне середовище

Розташування

 • Düsseldorf

  Universitätsstraße,1, 40225, Düsseldorf

  Програми

   Також заклад пропонує:

   Запитання