Czech University of Life Sciences - Faculty of Agrobiology, Food and Natural Resources

Czech University of Life Sciences - Faculty of Agrobiology, Food and Natural Resources

Czech University of Life Sciences - Faculty of Agrobiology, Food and Natural Resources

Введення

Історія та поточний фокус

Історія університету та факультету розпочалася із заснування аграрного відділу Чеського технічного університету в Празі в 1906 році за указом імператора Франца Йосифа. Першим деканом був призначений професор Стокласа, провідний діяч сільськогосподарських наук того часу.

Університет був створений як незалежний орган урядовою постановою від 8 липня 1952 р. Агрономічний факультет, як його тоді знали, був одним із трьох факультетів -засновників цього нового університету. Відтоді факультет був головним центром освіти та підготовки фахівців, переважно для сільськогосподарських підприємств, наукових досліджень та державних адміністрацій.

33348_1.JPG

Зовсім недавно факультет розширив свою діяльність, а в 2005 році змінив назву на факультет агробіології, продуктів харчування та природних ресурсів (FAFNR). Ця зміна назви характеризує перехід від насамперед сільськогосподарської освіти та досліджень до більш широкого фокусу, що включає нові проблеми, що стосуються управління природними ресурсами та якості продуктів харчування.

Сьогодні факультет агробіології, харчових продуктів та природних ресурсів - це сучасний та шанований навчальний та науковий заклад, який вміщує понад 4000 студентів та 300 співробітників, які мають сильні позиції в країні та за кордоном.

Випускники факультету працюють у сільському господарстві, садівництві, тваринництві, охороні врожаю, якості сільськогосподарської продукції, агробізнесі, поводженні з природними ресурсами, поводженні з відходами, ландшафтній архітектурі, розвитку села та інших сферах, що мають значення для національної економіки. Наші випускники знаходять роботу не лише як менеджери, а й можуть працювати у державному управлінні, науково -дослідних та вищих навчальних закладах або приватними підприємцями.

33349_w.JPG

Хто ми

Маючи майже 4000 студентів та 300 співробітників, FAFNR є другим за величиною факультетом Чеського університету наук про життя (CULS) та найбільшим факультетом з подібною орієнтацією в Чеській Республіці, визнаний і шанований як вдома, так і за кордоном. Наші будівлі добре оснащені сучасним обладнанням, і завдяки високому рівню безперервного технічного та особистого розвитку факультет процвітав протягом своєї 110-річної традиції надання освіти та досліджень у галузі сільського господарства, продовольства та природних ресурсів.

Що ми пропонуємо

Ми забезпечуємо високоякісну освіту за широким спектром бакалаврських, магістерських та докторських програм. Пропонується ряд навчальних програм, які зосереджені на сільськогосподарському та садівничому виробництві, садовій та ландшафтній архітектурі, розведенні тварин -компаньйонів, раціональному використанні природних ресурсів, продуктах харчування та харчуванні людей та багатьох інших. Ми проводимо масштабні дослідження, що є передумовою акредитації наших навчальних програм та дозволяє отримати високий рівень практичної підготовки за активної участі студентів. Ми підтримуємо тісну співпрацю з провідними виробниками галузі та постачальниками послуг, де впроваджуємо результати прикладних досліджень, і наші випускники можуть знайти роботу.

Наша довгострокова стратегія

Наша мета - досягти досконалості та широкого визнання у сферах нашої спеціалізації. Тому ми вкладаємо значні інвестиції в технічну інфраструктуру. Ми виступаємо за постійне прагнення до підвищення наукової та педагогічної кваліфікації наших співробітників та підтримуємо високоякісні результати роботи, порівнянні з міжнародними стандартами. Зростання кількості та якості наукових публікацій, висококваліфіковані випускники, стимулювання попиту на нашу участь у міжнародних консорціумах та мережах та підтримка постійної співпраці з лідерами галузі є одними з наших ключових цілей і служать важливими показниками для нашого майбутнього напрямку.

Розташування

  • Prague

    Kamýcká 129 165 00 Praha 6 - Suchdol , , Prague

Запитання