Keystone logo
Czech Technical University in Prague

Czech Technical University in Prague

Czech Technical University in Prague

Введення

Czech Technical University in Prague - це найстаріший технічний університет у Європі, заснований у 1707 році, і в даний час є провідним університетом технічних досліджень у регіоні та в Празькому дослідницькому кластері.

CTU пропонує бакалаврські, аспірантські та докторські програми на 8 факультетах: факультеті будівництва, машинобудування, електротехніки, ядерних наук та фізичної інженерії, архітектури, транспортних наук, біомедичної інженерії, інформаційних технологій та програм в Інституті перспективних досліджень імені Масарика .

Крім того, CTU пропонує безкоштовні спортивні курси, ви можете відвідати та навчатися в Національній технологічній бібліотеці та відчути міжнародне співтовариство на кампусі Dejvice в самому серці Європи.

136733_32cf6ae7-460a-4c2a-8f89-93860bb45f99.jpg

Університет готує майбутніх дослідників та творчих працівників. Усі студенти мають основний проект як обов’язкову частину своєї навчальної програми - бакалавра, магістра та доктора філософії. рівень. Студенти інженерних наук мають доступ до студентських лабораторій та майстерень, а також до обладнання та обладнання, необхідного для їх проектних робіт. Студенти-підприємці можуть приєднатися до однієї з дослідницьких груп на своєму факультеті. Наприклад, вони можуть приєднатися до однієї з команд Formula Student, яка щороку розробляє нову версію гоночного автомобіля з традиційним двигуном та іншого гоночного автомобіля з електричним приводом. Наукові дослідження є головним елементом у роботі всіх членів викладацького складу, зайнятих на факультетах (школах), і головним критерієм їх просування.

Дослідження проводяться на всіх 8 факультетах, а також у кількох інститутах, наприклад, Чеському інституті інформатики, робототехніки та кібернетики (CIIRC) або Університетському центрі енергоефективних будівель (UCEEB).

CTU у Празі посів 9-е місце в недавньому рейтингу університетів QS EECA, а місто Прага покращило свої позиції в останньому Індексі найкращих студентських міст QS. Прага також вважається другим найкращим містом для випускників університетів.

Студенти та дослідники з регіону, а все частіше з усього світу, вважають, що Прага - це не просто ідеальне місто для навчання. Це також місце, де можна зустрітись та провести разом кілька днів на конференції. Чеські землі та Прага мали важке ХХ століття, але Прага тепер повністю відновила себе як одне з великих міст центральної Європи. Чехія відновила свої позиції як центр досліджень та інновацій, який вона займала від початку індустріальної епохи до другої світової війни.

CTU у Празі також є членом-засновником консорціуму Study in Prague, який збирає 7 найкращих державних університетів у Празі.

Прочитайте про вимірювання Covid-19 в CTU у Празі: https://www.cvut.cz/uk/ctu-coronavirus-information?update=20200405

136734_18449dfd-caa9-4b75-8b17-758948d30410.jpg

Слідкуйте за нами у Facebook, Instagram та Twitter: @studyatctu

Розташування

  • Prague 6

    Jugoslávských partyzánů 1580/3, 160 00, Prague 6

Програми

Запитання