CY Cergy Paris Universite

CY Cergy Paris Universite

CY Cergy Paris Universite

Введення

CY Паризький університет Сержі

З першого січня 2020 року Університет Сержі-Понтуаз та EISTI об’єдналися під новою назвою: CY, Cergy Paris Université. Він складається з 24 000 студентів. ESSEC асоціюється з CY як установа-партнер.

Пропозиції академічних курсів складаються з університету бакалавра (CY SUP) і п’яти шкіл бакалаврату та магістратури, чотири з яких входять до складу університету, п’ятою є ESSEC.

Окрім ESSEC, інші аспірантури під керівництвом університету CY:

 • CY Tech спеціалізується на інформатиці, прикладній математиці, цивільному будівництві, біотехнології та хімії, економіці та менеджменті;
 • Мистецтво та гуманітарні науки CY, представлене Національною вищою школою мистецтв Париж-Сержі (ENSAPC), Національною вищою школою архітектури Версаля (ENSAV), Національною вищою школою ландшафтного дизайну (ENSP) та Національним інститутом спадщини (INP) );
 • Освіта CY, представлена установами INSPE, EPSS та ILEPS;
 • CY Law and Political Sciences, представлений кампусом Sciences Po St-Germain-en-Laye.

CY Tech

Розташований у Великому Парижі та в По, CY Tech є перш за все вищою інженерною школою. Він отримав статус «Grande Ecole» — найвищу нагороду Міністерства вищої освіти та досліджень Франції. CY Tech також є членом «Conférence des Grandes Ecoles» (CGE), французької асоціації, яка об’єднує елітні вищі навчальні заклади, які відповідають суворим критеріям щодо процесу найму, освітнього підходу та міжнародної та корпоративної мережі. Доступний після завершення диплому про середню освіту або через спеціальний підготовчий клас після закінчення середньої школи, він надає ступінь магістра в цих чотирьох областях: прикладна математика, інформатика, цивільна інженерія, біотехнологія та хімія. Два університетські факультети були включені до CY Tech: Інститут науки та техніки (IST) та Інститут економіки та менеджменту (IEG), що розширює наші загальні курси в цих конкретних областях.

Пропозиція курсу CY Tech структурована таким чином:

 • П'ятирічна програма Grande Ecole Engineering;
 • Підготовчі класи після закінчення середньої школи, які ведуть до зарахування на програму Grande Ecole;
 • Програми бакалаврату та магістратури;
 • Програми безперервної підготовки: спеціалізована аспірантура;
 • Міжнародний магістр з кампусами, розташованими за межами Франції;
 • доктор філософії програми.

Наша місія, наші цінності

Місія CY Tech полягає в тому, щоб відповідати зростаючим очікуванням як студентів, так і промисловості. Завдяки інноваційним програмам та обміну викладачами ми прагнемо надати нашим студентам все більш привабливий освітній досвід. Студенти можуть вибрати програми бакалаврату та магістратури як з інженерних дисциплін, так і з менеджменту. Студенти також отримують цінні знання та глобальні управлінські навички через стажування та досвід навчання за кордоном в університетах по всьому світу. З моменту заснування CY Tech заклад поступово адаптувався до економіки, що розвивається, яка пропонує обширну та різноманітну навчальну програму, яка відповідає сучасному баченню сучасного світу. Його цілі:

 • орієнтований на завдання, спрямований на підготовку студентів та персоналу як громадян світу та тих, хто навчається протягом усього життя, які дбають і діють заради майбутнього планети та людства;
 • віддані принципам відкритості та інклюзивності, створюючи відкриті ресурси та платформи для співпраці, схвалюючи програми відкритої науки та спонсоруючи механізми доступу, мобільності та інклюзивності, які звільняють наш інтелектуальний та соціальний потенціал.

153687_CYTech-AtriumarriereplanPau.JPG

Міжнародне залучення CY Tech

Міжнародна участь CY Tech є незаперечною та включає досвід роботи за кордоном, академічні обміни, а також наші варіанти подвійних дипломів. Наш навчальний заклад нещодавно відновив дію Хартії Еразмус для вищої освіти. Це визнання демонструє наш досвід у мобільності студентів і співробітників у тісній співпраці для інновацій і передового досвіду в рамках політики Erasmus +. CY University є членом Campus France, офіційного агентства з просування французької вищої освіти в усьому світі. CY Tech також співпрацює з різними європейськими та міжнародними організаціями та асоціаціями (EUTOPIA, EAIE, NAFSA, n+i Network, AIEA тощо), які мають на меті сприяти розвитку міжнародної освіти.

CY володіє мовним центром, а також є авторизованим тестовим центром ETS TOEIC. Нещодавно наш університет був нагороджений знаком «Bienvenue en France», який відзначає французькі вищі навчальні заклади, які створили центри прийому іноземних студентів. CY встановлює міцні зв’язки з китайськими університетами, що сприятиме створенню Франко-китайського інституту для подальшої інтернаціоналізації його освітніх можливостей. Одним із найвидатніших досягнень на європейському рівні є нещодавній розвиток альянсу з шести університетів-однодумців, розташованих у Бельгії, Словенії, Іспанії, Швеції, Великобританії та Франції, під назвою EUTOPIA. Місія EUTOPIA полягає в тому, щоб у довгостроковій перспективі побудувати унікальний та сміливий альянс інституцій, що трансформують і залучають до діяльності. Альянс налагодив міцні зв’язки з регіональними громадами, інституційними структурами та місцевими компаніями. Студенти, дослідники та співробітники EUTOPIA працюють разом, щоб побудувати нову академічну модель, що відображає відкриту та об’єднану Європу, яка поважає громадян та навколишнє середовище.

Дипломи CY Tech вимагають офіційного володіння англійською мовою як іноземною як частину національних критеріїв визнання дипломів. Протягом наступних двох років CY Tech підпише 250 партнерських угод з університетами по всьому світу, включаючи понад 20 варіантів міжнародних подвійних дипломів. Значна кількість програм співпраці дозволяє навчальному закладу підвищити вхідну мобільність завдяки навчанню англійської мови для студентів, магістрантів та аспірантів. Відповідно до глобального бачення CY Tech, наш навчальний заклад планує найближчим часом відкрити кампус у Сінгапурі.

Чим відрізняється CY Tech?

Наше амбітне бачення: CY, визначений як різноманітний, орієнтований на суспільство та міжнародний університет, прагне навчати нові покоління складним викликам глобалізованого суспільства відповідно до цілей сталого розвитку, академічної досконалості та якісного студентського досвіду.

Високий рейтинговий статус: національні та міжнародні рейтинги, визнані багатьма спеціалізованими ЗМІ та веб-сайтами, ще раз показують, що пропозиції курсів CY вважаються одними з найкращих у сферах інженерії, менеджменту, математики та amp; Фінанси, інтернаціоналізація та професійна інтеграція.

Передові дослідження & Діяльність з передачі технологій: Дослідження та передача технологій є основою динаміки CY Tech, чиї місії сприяють присвоєнню наукових знань. CY Tech стверджує своє бачення та проводить активну політику щодо інновацій у сфері передачі технологій у своїй дослідницькій діяльності, яку проводять визнані штатні дослідники в чотирнадцяти лабораторіях і п’яти відкритих лабораторіях у галузі моделювання та експериментальних наук.

Широкий спектр зручностей, які пропонуються в Кампусі:

 • Чотири бібліотеки з понад 2 мільйонами видань;
 • Чотири університетські резиденції та приватні житлові об'єкти;
 • Студентські спортивні споруди з понад 30 індивідуальними та командними видами діяльності;
 • Чотири студентських ресторани, чотири буфети;
 • 47 студентських асоціацій;
 • Повний пакет культурних заходів, включаючи «ваучер культурної перепустки», спеціальну перепустку, яка надає знижки на бронювання театрів і кінотеатрів, а також на інші культурні заходи у Великому Парижі.

Етикетка «Bienvenue en France»: це національне визнання, яке присуджується нашим університетом, покращує наш досвід, присвячений іноземним студентам, головним чином у таких сферах:

 • Якість та доступність інформаційно-приймальних закладів;
 • Послуги підтримки навчання;
 • Житлові споруди та розвиток кампусу;
 • Розвиток післядипломної кар’єри та обслуговування випускників.

Ейфелева вежа, Париж, Франція

Розташування: Великий Париж

Паризький регіон може багато чого запропонувати іноземним студентам, наприклад історію, мистецтво та культуру, окрім своїх академічних та амп; наукова досконалість. Це унікальне місце для навчання, відкриття, вивчення, взаємодії та обміну, місце, де завжди переважатимуть діалог, братерство, свобода та творчість. Париж багато років входить до рейтингу найкращих студентських міст QS. Лише за 25 хвилин від всесвітньо відомих Єлисейських полів, або Ла Дефанс (один із головних футуристичних ділових районів Європи, заповнених хмарочосами), стоїть місто Сержі-Понтуаз. Історичне серце району Сержі-Понтуаз процвітає завдяки престижному минулому, яке часто опинялося на перехресті історії самої Франції, наприклад, коли там проживав королівський двір. Його слава була розширена завдяки тривалому проживанню Каміля ПІССАРРО, який малював різноманітні пейзажі міста та його прилеглої сільської місцевості в численних роботах, які зараз можна знайти в найбільших музеях світу. Благословенний багатою спадщиною, Сержі-Понтуаз став 30 березня 2006 року членом національної мережі міст і країн мистецтва та історії. Цей знак, наданий Міністерством культури та комунікацій, втілює політику, спрямовану на популяризацію спадщини та архітектури. Сьогодні Сержі відомий як жвавий студентський центр.

Особливості кампусу

  Відгуки учнів

  Розташування

  • Cergy

   Avenue du Parc, 95000, Cergy

   • Pau

    2 Boulevard Lucien Favre- CS 77563, 64075, Pau

    • Saint-Germain-en-Laye

     Saint-Germain-en-Laye, Франція

     Запитання