
Master in Logic
Prague, Чеська Республіка
ТРИВАЛІСТЬ
2 Years
МОВИ
Англійська
ТЕМП
Денне навчання
КІНЕЦЬ ТЕРМІНУ НАДАННЯ ЗАЯВ
28 Feb 2026
НАЙРАНІША ДАТА ПОЧАТКУ
Oct 2026
ПЛАТА ЗА НАВЧАННЯ
CZK 140 000 / per year *
ФОРМАТ НАВЧАННЯ
На кампусі
* плата за онлайн заявку: 830 крон
Введення
- форма та тип навчання: денна, магістратура (підготовка до аспірантури).
- Мова навчання – англійська. Це платна програма; річна плата становить 110 000 чеських крон.
- дозволені поєднання: однопрограмне або двопрограмне навчання; може поєднуватися з будь-якою іншою магістерською програмою, де допускається подвійне навчання за цією програмою
- Вимоги до навчання: Студенти, які подають заявку на програму, повинні мати ступінь бакалавра (або еквівалент) і повинні бути знайомі з формальною логікою (формальні системи, логіка пропозицій і предикатів, теореми про повноту та неповноту) і теорією множин (аксіома вибору, порядкові номери, кардинали, основні кардинальні та порядкові арифметики). Корисним є знайомство з аналітичною філософією та філософією математики та точних наук.
- зауваження: ми наполегливо рекомендуємо потенційним студентам зв’язатися з відділом перед тим, як подати заявку, щоб перевірити деталі вступного іспиту та перевірити свою кваліфікацію. Також зауважте, що іспити потрібно складати особисто в Празі, тому у вас повинна бути дійсна віза.
У виняткових випадках відділ може допомогти заявнику в адміністративному процесі. Якщо ви є сильним кандидатом зі ступенем бакалавра визнаного університету, ви можете зв’язатися з нами , щоб отримати додаткову інформацію (будь ласка, додайте інформацію про свою освіту та, бажано, рекомендаційний лист). - вступ без вступних іспитів: не допускається
- важливі посилання:
- Загальні умови та основні документи процедури прийому
- Інформація про визнання вашої попередньої освіти
Кафедра логіки |
Прийом
Стипендії та фінансування
Пропозиції грантів і стипендій
На цій сторінці наведено важливу інформацію про процедуру подання заявок на гранти та деталі реєстрації Карлового університету у відповідних базах даних.
Заявки на міжнародні гранти – Деталі реєстрації в Карловому університеті
Переконайтеся, що ви завжди вводите правильні офіційні дані Карлового університету у відповідні бази даних. Адреса завжди повинна бути адресою університету: Ovocný trh 3/5, 116 36 Praha 1; це НЕ адреса вашого факультету чи інституту. У всіх міжнародних заявках необхідно вказати однакові дані, незалежно від того, чи розташована агенція в ЄС чи за його межами, і незалежно від того, фінансується грант через програму ЄС чи ні.
Будь ласка, не реєструйте себе в будь-якій базі даних як співробітника Карлового університету, не повідомивши про це науково-дослідний відділ ректорату; таким чином ви, ймовірно, унеможливите для інших абітурієнтів університету реєстрацію власних заявок на отримання гранту.Якщо (наприклад, через нестачу часу) ви змушені зареєструвати Карлів університет в агентстві, будь ласка, негайно повідомте про це науково-дослідний відділ ректорату.Ви можете подати запит на реєстрацію, надіславши електронний лист до Mgr. Adéla Jiroudková (тел. 224 491 731), копію на ім’я керівника відділу RNDr. Гелена Квачкова .
Заявки на гранти з США
Якщо під час заповнення заявки на отримання гранту від агентства, розташованого в Сполучених Штатах, ви зустрінете будь-яку з наведених нижче абревіатур, будь ласка, надайте такі відомості щодо Карлового університету:Примітка. Якщо не встановлено інше, накладні витрати враховуються як фіксована ставка 20%.
номер DUNS | 495174757 | «Номер Універсальної системи нумерації Дан і Бредстріт (DUNS)» |
Код NCAGE | 63S9G | Система кодифікації НАТО - Кодекс комерційних і державних установ НАТО |
СЕМ Система управління нагородами | реєстрація очікується | |
Код IPF (IPC). | 1341401 | Карловий університет зареєстрований у NIH eRA Commons |
Grants.gov | Карлів університет зареєстрований | |
MPIN | UNI1348UK | Ідентифікаційний номер маркетингового партнера |
Код NAICS | 611310 (Коледжі, університети та професійні школи) | Північноамериканська система промислової класифікації (NAICS) |
Міжнародний Вишеградський фонд
Міжнародний Вишеградський фонд (IVF) був заснований 9 червня 2000 року. Його державами-членами (разом відомі як «V4») є Чеська Республіка, Угорщина, Польща та Словаччина. Вищими органами Фонду є Конференція міністрів закордонних справ і Рада послів. Відповідальність за повсякденну діяльність покладається на виконавчого директора, який знаходиться в головному офісі Фонду в Братиславі. Офіційною мовою Фонду є англійська. Метою Міжнародного Вишеградського фонду є сприяння тісній співпраці між державами-членами та зміцнення зв’язків у культурі, дослідженнях, освіті, молодіжних обмінах, туризмі та транскордонному співробітництві. Бюджет Фонду складається з чотирьох рівних щорічних внесків, по одному від кожної держави-члена.
Програми Міжнародного Вишеградського фондуМалі гранти:
- Малі гранти підтримують проекти співпраці за участю суб’єктів із країн V4 (культура, дослідження, освіта, молодіжні обміни, транскордонне співробітництво та туризм);
- Кінцеві терміни подання заявок – 1 березня, 1 червня, 1 вересня та 1 грудня кожного року;
- Максимальна сума, що виділяється на будь-який проект, становить 4000 євро (внесок IVF не може перевищувати 50% від загальних витрат на реалізацію проекту), а грант надається максимум на 6 місяців (хоча фаза впровадження може тривати довше).
- Стандартні гранти підтримують проекти співпраці, в яких беруть участь суб’єкти з країн V4 у тих же сферах, що й малі гранти, але на кожен проект виділяється понад 4000 євро, а період реалізації проекту становить 12 місяців (внесок IVF не може перевищувати 50% загальних витрат на реалізацію проекту);
- Кінцеві терміни подання заявок – 1 березня та 1 вересня кожного року.
- Цей грант призначений для підтримки створення нових курсів або освітніх програм, пов’язаних з проблемами, що стосуються країн V4.
- Стратегічні гранти підтримують великі довгострокові стратегічні проекти за участю установ з усіх чотирьох країн Вишеградської групи;
- Проекти мають бути орієнтовані на пріоритети, встановлені на даний рік;
- Кінцеві терміни подання заявок – 15 лютого та 15 травня кожного року;
- Гранти надаються максимум на 3 роки (на кожен проект зазвичай виділяється близько 50 000 євро); як і для інших типів, внесок IVF не може перевищувати 50 % загальних витрат на реалізацію проекту.
Вишеградські стипендії підтримують студентів магістерських програм і тих, хто бере участь у післямагістерських навчаннях або дослідженнях протягом 1–4 семестрів у всіх акредитованих державних чи приватних університетах чи акредитованих підрозділах Академій наук у країнах V4 (або інших країнах – див. нижче). Кінцевий термін подання заявок на стипендію – один раз на рік (31 січня).Види стипендій:
- Вхідні стипендії для абітурієнтів з Албанії, Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Боснії та Герцеговини, Хорватії, Грузії, Македонії/КЮРМ, Чорногорії, Російської Федерації, Сербії та України, що дозволяє абітурієнтам навчатися в університеті V4. Ті самі правила застосовуються до заявників з Косова;
- Внутрішні стипендії Вишеградської групи, які надаються заявникам з країн V4, які бажають навчатися або продовжити дослідження в іншій країні V4;
- Виїзні стипендії, які надаються заявникам із країн V4, які бажають навчатися або продовжити дослідження в будь-якій із цих країн: Албанія, Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Боснія та Герцеговина, Хорватія, Грузія, Македонія/КЮРМ, Чорногорія, Російська Федерація, Сербія та Україна, що дозволяє заявникам навчатися в університеті V4. Такі ж правила застосовуються до заявників з Косова.
Вишеградська програма резиденції художників:
Художники, які є громадянами країн V4, можуть подати заявку на гранти для реалізації мистецьких проектів у країні V4 (окрім країни постійного проживання). Грант на проживання надається на 3 місяці. Кожен заявник повинен знайти приймаючу організацію в країні V4, в якій він/вона бажає реалізувати проект; необхідно надати лист-запрошення.
Детальну інформацію про ці гранти та стипендії, включаючи форми заявок на стипендію, можна знайти на веб-сайті Міжнародного Вишеградського фонду разом із додатковою інформацією про Вишеградську групу .
Програми грантів Європейської комісії
ESPON – European Observation Network, Territorial Development and Cohesion – Інформацію для чеських заявників можна знайти тут
CIP – Рамкова програма конкурентоспроможності та інновацій (DG Enterprise)
Європейський інститут інновацій та технологій (EIT)
Марко Поло (DG Transport & Energy)
Громадська охорона здоров'я (DG Health & Consumer Protection)
Об'єднаний дослідницький центр - JRC
EuropeAid – проекти допомоги розвитку
COST – Європейське співробітництво в науці та техніці – веб-сайт Міністерства освіти Чехії про програму COST
EUREKA – Співпраця в прикладних і промислових дослідженнях
EIROforum – Співпраця між міжурядовими дослідницькими організаціями
Європейське оборонне агентство - EDA obranná agentura
Європейське космічне агентство - ESA
Програма «Наука заради миру та безпеки» (НАТО)
Фінансові механізми Норвегії/ЄЕЗ
Плата за навчання програми
Карєрні можливості
Логіка — це теоретична програма, яка базується на математичних методах і може бути застосована в математиці, обчисленнях і окремих галузях філософії. Логіка також пов'язана з лінгвістикою та теорією права. Загалом, випускники можуть бути працевлаштовані в усіх сферах, які мають справу з формальними та кількісними методами та покладаються на критичний аналіз проблем, часто у формалізованих середовищах (програмне забезпечення або юридичні компанії, державні чи освітні установи). Випускники можуть продовжити навчання в докторській програмі (Ph.D.) з логіки.