Keystone logo
China University of Petroleum

China University of Petroleum

China University of Petroleum

Введення

історія

Китайський університет нафти (CUPB) була заснована в 1953 році, призначений в якості одного з ключових національних університетів в 1960 році, і є «211» національних університетів під керівництвом Міністерства освіти. В якості першого ешелону національного університету Китаю, місія CUPB є підготовка кваліфікованих інженерів і пропонують велику технічну службу для світової нафтової промисловості за рахунок її освіти найвищої якості і відмінного дослідження.

університет Огляд

З роками зусиль, CUPB працює над поліпшенням його якості програм, постійно розвивається, щоб залишатися на передньому краї науково-дослідних і промислових досягнень, а також розширення його дисципліни і області досліджень. Справжній фокус CUPB включає в себе традиційні, пов'язані з енергетичними полями поряд з новим охопленням стійких і поновлюваних енергетичних технологій і технологій екологічно чистої енергії, технології глибоководного, енергетичної стратегії та дослідження політики, безпеки інженерних технологій, інженерії довкілля та раціонального використання енергії. Є 16 коледжів, в цілому на CUPB, який пропонує 27 програм бакалаврату, 99 магістерських програм і 48 докторських програм. Він має 2 ключові національні лабораторії, 1 національного центр інженерної освіти і 20 міністрів ключових лабораторій чи науково-дослідні інститути.

Академіки, які становлять положення CUPB в якості національного лідера з предметів, пов'язані з енергетикою, є невід'ємною частиною його багатої академічного середовища. Є тисячі триста шістьдесят дев'ять вчителів в цілому в тому числі 229 професорів і 274 доцентів. Серед них є два переможця Китайської академії наук Нагороди, два переможця Китайської академії інженерних нагород. CUPB в даний час має 7,663undergraduate студентів, 5,426 Майстер студентів, 1076 докторів наук і 832 іноземних студентів з 52 країн.

Одним з принципів CUPB було тісно співпрацювати з провідними світовими компаніями енергії, таких як China National Petroleum Corporation, China Petroleum і Chemical Corporation, China National Offshore Oil Corporation, Total, Shell, Petronas, Saudi Aramco, Kogas, BP, Statoil і т.д. Більше 65% своїх дослідницьких проектів за підтримки цих організацій. Інтернаціоналізація є одним з трьох основних стратегічних пріоритетів CUPB, чия мета полягає в залученні вчених по всьому світу і залучити наших викладачів і студентів, щоб досліджувати світ і ділитися їх потенціалу з миром через зв'язку з глобальними партнерськими установами CUPB в. CUPB в даний час має відношення співпраці з 120 вищими навчальними закладами та науковими організаціями з 36 країн світу.

Кампус

Китайський університет нафти, Пекін, розташований в мальовничому районі туристичного інтересу в Чанпін округу, Пекін, близько 5 миль до Мінг Томбс і в 15 милях на Great Wall. Чанпін динамічна ще невимушений, багатою культурною спадщиною, але на землю. Легко можна досліджувати CHANGPING пішки або на велосипеді з його ідеальним розміром. CUPB має гарне містечко, розділений на два відносно самостійних кварталів, яка має відмінні викладання і навчання об'єктів і добре обладнані житлові райони.

Розташування

  • Beijing

    China University of Petroleum-Beijing, 18 Fuxue Road, Changping, , 102249, Beijing

Запитання