Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
The Catholic University of America, Department of Biology

The Catholic University of America, Department of Biology

The Catholic University of America, Department of Biology

Введення

Ласкаво просимо на факультет біології

кожен семестр Відділ біології аспірантів провести серію семінарів, де запрошені доповідачі з інших установ представити результати своїх досліджень.

Семінари проводяться в понеділок об 11:10 в Rm. 215 McCort-Уорд. Піца подається о 12:00 в Rm. 200 після семінару.

Захід проводиться за фінансової підтримки Асоціації аспірантом.

Біологія клуб

The Біологія клуб АПЗ є організацією для всіх тих, хто зацікавлений в науках про життя. Протягом навчального року клуб організовує поєднання соціальних і освітніх заходів, яка надає безліч можливостей для студентів, щоб взаємодіяти з викладачами і один з одним. У клубі спонсори цикл лекцій вирішенні поточних питань і інші теми, що представляють інтерес, і надає членам можливості для встановлення контактів з професіоналами в області наук про життя.

Вибірка останніх подій клубу включає в себе: Вітаючи партію на початку навчального року; кар'єри переговори; впасти вечерю; цикл лекцій; premed-орієнтовані програми; Різдвяна вечірка; з вичерпаним року барбекю, а також; Фонд Рейзер подяки за ДЕЯКИХ (Так що інші можуть їсти).

Місія

Центр підвищення кваліфікації в галузі клітинної та молекулярної біології, підрозділ кафедри біології в Католицькому університеті Америки був створений в 1983 році як Міжнародний центр, щоб забезпечити підготовку фахівців для вчених, технічних фахівців, аспірантів і пост-докторських стипендіатів. Його увага зосереджена на нових та існуючих біомедицини пов'язаних концепцій і технологій, які забезпечують потужний імпульс для сучасних досліджень, інноваційних промислових додатків і складних діагностичних лабораторних методів.

Розташування

  • Washington

    Department of Biology 103 McCort-Ward The Catholic University of America 620 Michigan Avenue NE. Washington, DC 20064, , Washington

    Запитання