Keystone logo
Cromwell UK International Education

Cromwell UK International Education

Cromwell UK International Education

Введення

Ласкаво просимо до освітньої програми CROMWELL

Cromwell UK International Education є добре організованим постачальником освіти, пропонує широкий спектр освітніх програм у співпраці з провідними університетами у Великобританії. Метою Кромвеля є надання останніх знань найкращими практиками, щоб зробити людину та суспільство ефективними та ефективними, щоб вирішувати промислові та соціальні проблеми постійно мінливого світу з позитивними цінностями.

Кромвель очолює група досвідчених і навчених експертів у галузі освіти, психологів та колишніх корпоративних керівників, які керуються сильним підприємництвом, і створена для ефективного використання людських потенціалів для задоволення потреб ринку праці.

Кваліфікація, яку пропонує Кромвель, виступає в ролі крокових кроків під час нашої орієнтованої на навчання тренінгу, яка спрямує кожного студента на вершину корпоративних кар'єрних сходів і прагне зробити всіх своїх студентів працездатними за правильного ставлення та кваліфікації. Ми - перший запевнений центр Pearson у Північних Еміратах, який встановив міжнародний еталон для забезпечення освіти та навчання. Ми надаємо світові стандартні освітні послуги, які надаються на глобальному рівні.

НАШЕ БАЧЕННЯ

Кромвель Великобританія постійно прагне зберегти свою позицію як одного з провідних постачальників міжнародної освіти в регіоні, щоб підтримувати та покращувати якість викладання, досліджень, надання послуг та економічного розвитку шляхом надання світової стандартної освіти, яка надається на місцях під впливом глобального впливу.

МІСІЯ

Трансформуйте життя, щоб служити суспільству шляхом навчання, створення знань, міжнародного розміщення та розгортання знань для широкомасштабної роботи з досконалістю. Змусити молодих поколінь бути більш конкурентоспроможними з цінними ринками на світовому ринку.

Розташування

  • Ajman

    Behind Honda Showroom, Rumailah, , Ajman

Запитання