Cracow University of Economics

Cracow University of Economics

Cracow University of Economics

Введення

люб’язно надано Cracow University of Economics (CUE)

1

Cracow University of Economics (CUE) - найбільша школа економіки в Польщі, і третій за величиною університет у Кракові , великий польський академічний центр. Це був перший вищий навчальний заклад у Польщі, який розпочав навчання англійською мовою на початку alt = "1990-ті. Випускники КУЕ є одними з найбільш успішних у Польщі у співвіднесенні своїх знань та вмінь з потребами роботодавця. Для іноземних студентів ми пропонуємо спеціально розроблені програми англійською мовою . Університет користується низкою міжнародних контактів, оскільки виїзд факультету та студентів за кордон для наукових цілей, а також закордонні програми стажування та навчання є одним із пріоритетів університету. В епоху суспільства знань та глобалізаційних процесів, сучасна економіка повинна бути сильно підтримана наукою для вирішення викликів міжнародного ринку. Наш університет несе відповідальність за підготовку як поляків, так і багатьох іноземних студентів до роботи на новому світовому ринку. Міжнародне співробітництво між вченими та особами, які беруть участь у галузі є найбільш критичною ланкою, яка ґрунтується на знаннях, які досягаються далеко за межами Польщі.

люб’язно надано Cracow University of Economics (CUE)

133974_Kopiapawilonsportowy.jpg

Факультети

Cracow University of Economics має чотири факультети, усі вони мають повні академічні права. Ці факультети - факультет економіки та міжнародних відносин, факультет менеджменту, факультет фінансів та факультет товарознавства - складаються з численних кафедр та кафедр, пропонують різні можливості для студентів та професіоналів та проводять фундаментальні та прикладні дослідження. люб’язно надано Cracow University of Economics (CUE)Факти та цифри ="2>

2
 • Найбільший польський університет економіки, який працює з 19 alt = "25
 • чотири факультети
 • about alt = "23 000 студентів
 • різні навчальні програми англійською мовою
 • about alt = "200 партнерів у всьому світі
 • член престижних міжнародних організацій (Європейська асоціація університетів, Мережа міжнародних бізнес-економічних шкіл тощо)
 • розташований у Кракові - провідному академічному центрі та дуже популярному туристичному напрямку

Розташування

 • Kraków

  Rakowicka 27, 31-510, Kraków

  Запитання