Corvinus University of Budapest

Corvinus University of Budapest

Corvinus University of Budapest

Введення

Корвін з першого погляду

Університет Корвінуса - найвизначніший навчальний заклад Угорщини в галузі економіки, менеджменту та соціальних наук. Освіта на рівні університетів, як і в найбільш передових країнах світу, розпочалася в Будапешті у 20-х роках минулого століття на автономному економічному факультеті Угорського королівського університету наук.

Ми віримо в постійний розвиток. Ми не повинні задовольнятися досягнутими результатами. Тому було вирішено, що станом на липень 2019 року Корвіній буде підтримуватися державним фондом, а не самим державою. Хоча ця модель забезпечує більш гнучкі операції, вона також забезпечує довгострокове та передбачуване планування.

Наша мета досить амбітна: до 2030 року перетворитись на міжнародний університет, стати провідним закладом Центральної Європи в галузі економіки, управління та соціальних наук.

Хронологія

1899: Прямий провісник Корвіна, заснована Східна комерційна академія

1917: За пропозицією генерального директора Елемера Балога, Хангія Шветкететет (Кооператив для виробників, дистриб'юторів та споживачів) пропонує фонд у розмірі мільйона угорських крон на користь майбутнього економічного університету

1920: 5 жовтня набуває чинності закон XXXI 1920 р. Про створення економічного факультету Угорського королівського університету науки. Перша церемонія початку старту відбудеться 31 жовтня.

1934: економічний факультет стає інтегрованим до технологічного та економічного університету Палатина Йозефа

1948: Народжується автономний угорський економічний університет

1950: університет переїжджає до колишнього головного митного палацу, розташованого за адресою Fővám tér

1953 рік: університет перейменований на Університет економічних наук імені Карла Маркса

1956 р.: Асамблея проводиться за участю науковців та студентів, яка приймає 22-бальний список, що містить ключові вимоги національної політики. 23 жовтня студенти беруть участь у гідному марші до пам'ятника Бема. Навчання припинено до 1 лютого 1957 року.

1968: Калман Сабо стає ректором і проводить велику реформу щодо навчальних програм.

1970: Перший подібний в Угорщині заснований Коледж передових досліджень Раджка Ласло під керівництвом Аттіла Чікана

1989: В результаті реструктуризації викладачів зароджуються Бізнес-школа, Школа економіки та Факультет соціальних наук.

1990: університет перейменований в Будапештський університет економічних наук

1996: Університет приєднується до Альянсу CEMS провідних бізнес-шкіл та компаній світу.

2007 рік: Будівля „С” на розі вулиць Козрактар і Чацзор відкрита, Кампус на стороні шкідників тепер включає три будівлі разом з Головним митним палацом та Соляним будинком

2019 рік: Створена спільна програма MBA з одним з найкращих університетів світу, університетом Фудана в Шанхаї

137097_pexels-photo-1438072.jpeg

Акредитація

Акредитація EQUIS від EFMD

Бізнес-школа Corvinus акредитована на 3 роки вперше, 2018 рік.

З цією акредитацією CBS увійшов до кола 2-х кращих світових бізнес-шкіл, які володіють цією престижною акредитацією

Акредитації EPAS від EFMD

Виконавча програма MBA 4-й раз за 3 роки

Програма бакалавра в галузі бізнесу та менеджменту 3 рази за 5 років

Етикетка BSIS

Бізнес-школа Corvinus, BSIS, 2018 рік вдруге

Схема впливу на бізнес-школу (BSIS) призначена для визначення ступеня впливу школи на її місцеве середовище - місто чи регіон, у якому вона знаходиться.

Акредитація EAPAA

Сертифікацію проводять лише близько двох десятків університетів Європи, і лише чотири з центральної честі з регіону Центральної та Східної Європи, включаючи Корвінус.

Магістр публічної політики та менеджменту - 1-й раз за 7 років

Рейтинг, нагороди

Ми особливо пишаємося численними академічними успіхами.

Успіх в Угорщині

Виходячи з кількості першокласників, Бізнес-школа Corvinus знову стала найпопулярнішою школою. Він також займає лідируючу позицію щодо досконалості прийнятих студентів.

За даними журналу HVG, школа соціальних наук та міжнародних відносин Корвінуса - перша за рівнем студентів. Про видатність студентів свідчить також той факт, що майже 98% студентів, що приймаються, мають принаймні один мовний іспит, а факультет - також 10-й у рейтингу національних факультетів. У рейтингу економічних шкіл Бізнес-школа Corvinus дістала І місце у категорії «Студентська майстерність», а Школа економіки «Корвінус» - 1-е місце у категорії «Вчительська майстерність».

У секції соціальних наук ОТДК студенти Школи соціальних наук та міжнародних відносин отримали усі в усіх 20-му, 1-му та 3-му місцях у 2019 році. На економічній секції ОТДК Корвінус здобув понад 50% 1-го. місце. Кандидат наук. кандидат Корвінус був нагороджений новоствореною премією Роска Тамас.

Міжнародний успіх

Бізнес-школа Corvinus отримала перше місце серед кращих бізнес-шкіл Східної Європи за версією Eduniversal, а також отримала акредитацію EQUIS на щорічній конференції EFMD.

Бізнес-школа Corvinus також була позиціонованою серед перших 100 найкращих шкіл бізнесу за рейтингом Business School Business School.

На основі оцінювання студентів та голосів академічних директорів Корвінус був визнаний 3-м кращим серед 32 членів CEMS у 2019 році в категорії «Школа CEMS року».

Corvinus Science Shop призвів до міжнародно визнаного зростання в 2019 році: в рамках курсів, якими керували 29 професорів, 765 студентів отримали можливість детально розглянути питання, поставлені нашими 40 партнерами, і в результаті вони створили значний позитив соціальний вплив.

Магістерська програма з актуарної та фінансової математики школи економіки Корвінуса зайняла 31 місце серед 40 найкращих магістерських програм світу в рейтингу Eduniversal за категорією страхування, ризиків та актуарних наук.

У 2019 році магістерська програма з питань публічної політики та управління отримала міжнародну акредитацію Європейської асоціації з акредитації державного управління (EAPAA) на період 2019-2026 рр., Що було вдруге у випадку угорської програми та вперше в справа англійської програми. Крім того, на 30 відсотків збільшилась кількість студентів, які претендують на стипендійні програми бакалаврської програми з прикладної економіки, включаючи кількість першокласників.

Магістр регіональної та екологічної економіки Школи соціальних наук та міжнародних відносин отримав благородне місце серед понад 1000 університетів у світовому рейтингу Eduniversal: він зайняв 36-е місце серед 100 найкращих програм з питань сталого розвитку та управління довкіллям.

Розташування

  • Budapest

    Budapest, Fővám tér 8., 1093 Hungria, , Budapest

Запитання