Cork English World

Cork English World

Cork English World

Введення

Про школу

Корк Англійська Світ, Ірландська школа, що нагородила Кембридж, надає курси, призначені для надання студентам мовних навичок, необхідних для ефективного та впевненого спілкування англійською мовою. Наші курси також надають студентам навички та стратегії, необхідні для вивчення англійської мови поза класом.

Корк Світ Англійської спеціалізується на курсах англійської мови та підготовки вчителів для вчителів англійської мови як другої мови. Наші методи засновані на більш ніж 30-річному досвіді та досвіді.

Будучи лідером у сфері підготовки волонтерів, CEW має бути на передньому краї методології вивчення мов. CEW має основний штат у 8 чоловік під керівництвом Маджеллі Шейхан і Мірелі Кінгстон. Наш досвід роботи доведено, час від часу ми отримуємо бажані результати.

У Cork World English ви будете говорити англійською мовою щонайменше 20 годин на тиждень ... вільне володіння англійською мовою більше не є вигадкою!

Cork World English пропонує класи англійської мови щонайменше на 6 рівнях: від елементарних (від A1 до advanced) (C1), з максимум 12 студентів на клас.

Відгуки

"Велике спасибі за цей курс. Я мав прекрасний час тут у школі та в Корку в цілому. Я дуже радий, що я вибрала цю школу. Я хотів покращити свою англійську мову, і я точно зробив це і отримав ще більше "(Єкатерина, Росія).

"Дуже дякую за все. Я мав прекрасний час у CEW. Кожен дуже хороший і доброзичливий "(Майко, Японія)

"Я б точно рекомендував CEW! Це було не просто інформативним для мене, але дуже весело. Я мав справді веселе час, завжди з нетерпінням чекаю, щоб потрапити сюди вранці "

(Роміна, Німеччина)

Розташування

  • Cork

    Crawford Business Park, Bishop St, Cork City, , Cork

Програми

    Також заклад пропонує:

    Запитання