Keystone logo
Copenhagen Institute of Interaction Design

Copenhagen Institute of Interaction Design

Copenhagen Institute of Interaction Design

Введення

Котушка CIID від CIID на Vimeo.

Copenhagen Institute of Interaction Design містить ряд освітніх ініціатив

Наша освітня діяльність є інтегрованим середовищем для спільної роботи учасників, викладачів та персоналу у багатокультурній, багатопрофільній студійній обстановці. Школа приваблює вражаючим та різноманітним вибором викладачів -міжнародників, які високо цінуються як експерти у своїх галузях.

Ми постійно вдосконалюємо своє визначення дизайну взаємодії, змінюючи характер наших навчальних програм. Під керівництвом філософії «навчання на практиці» та підходу, орієнтованого на людей, студентів заохочують досліджувати теми, перш ніж генерувати ідеї. Потім ці концепції прототипуються у добре обладнаній лабораторії та майстерні.

CIID пропонує нову модель освіти, актуальну як для наукових кіл, так і для промисловості. Завдяки спільним галузевим партнерствам та індустріальним проектам студенти знайомляться з широким спектром тем та реальними контекстами.

113158_1.jpg

Літня школа CIID у всьому світі надає учасникам можливість отримати навички та інструменти дизайну та інновацій через серію 5-денних семінарів. Ці семінари проводяться провідними міжнародними експертами в галузях інновацій, цифрових технологій та творчого лідерства. Це захоплюючий, але компактний досвід, який дає можливість дослідити можливості дизайнерського мислення, прототипування та адаптації нових технологій. Він відкритий для всіх і призначений для того, щоб дати студентам та професіоналам з усіх професій можливість використовувати навички та процеси проектування взаємодії у своїй роботі/проектах. Поки що Літня школа проходить у Данії, Коста -Ріці та Індії, і ми відкриті для відвідування її в інших регіонах.

113161_2.jpeg

Професійні програми CIID- це інтенсивні багатоденні семінари, які надходять на вимогу компаній або громадськості у великих містах світу. Наші курси, які викладають дизайнери світового рівня та галузеві експерти, створені для того, щоб дати вам або вашій команді змінити ваші знання, навички, мережу та кар’єрні перспективи протягом трьох днів або більше. Побудовані на основі орієнтованого на людей дизайну та прототипів, наші курси наголошують на реальних програмах та практичних практичних навичках. Ви будете інтенсивно працювати зі своїми однолітками та інструкторами, поєднуючи лекції, вправи та прискорені проекти.

113160_3.jpg

Програма проектування взаємодії (ВПО) (1 рік) CIID навчає учасників проектувати та впроваджувати продукти, послуги та середовища - відповідно до бачення CIID, щоб надихнути на досягнення кращого майбутнього. Ми віримо у різноманітність досвіду, мислення та культури - і передаємо навички для роботи в команді, спілкування та співпраці, а не лише технічні та дизайнерські навички. Виконуючи ретельний процес відбору, ми відбираємо людей з усього світу для участі у нашій Програмі дизайну взаємодії. Кожна людина приносить з собою індивідуальні навички, а ВПО є ефективною платформою для навчання однолітків. Ми обрали Коста -Ріку як перше місце для Програми проектування взаємодії за межами Данії, тому що країна є домом для приголомшливих 6 відсотків світового біорізноманіття. Це робить його ідеальним місцем для зосередження на рішеннях, орієнтованих на життя. Наша мета - навчитися прогресивних інновацій і спиратися на них, включаючи той факт, що в даний час регіон виробляє більше 99%своєї електроенергії, використовуючи п'ять різних відновлюваних джерел: гідроенергію (78%), вітер (10%), геотермальну енергію (10%). , біомаси та сонячної енергії (1%).

Розташування

 • San José

  Omar Dengo Foundation in San José/ La Selva Research Station in the Costa Rican jungle, , San José

  • Copenhagen

   Copenhagen, Данія

   Програми

   Запитання