Keystone logo
Contemporary Technology University

Contemporary Technology University

Contemporary Technology University

Введення

Без плати за навчання, поки вас не наймуть!

Тут, у Contech, ви можете розпочати свою програму навчання без будь-яких платежів. Після закінчення навчання та отримання високооплачуваної роботи ви можете почати платити за навчання невеликими частинами завдяки нашій моделі «Навчайся зараз, плати пізніше». Таким чином ми підтримуємо наших студентів матеріально.

170336_3.PNG

Прийом

Процес вступу

Крок 1: Застосування

  • Створіть свій обліковий запис у My Contech
  • Подайте заявку на вибрану програму з датою початку.
  • Заповніть форму заявки та надішліть її.

Крок 2: Вибір

На цьому кроці вам потрібно виконати два коротких оцінювання, завантажити необхідні документи та завантажити коротке відео, що відповідає на запитані запитання (або ви також можете замовити співбесіду з приймальною службою в zoom). Приймальна комісія перегляне ваші документи та результати тестів, щоб дати вам остаточну відповідь для прийняття.

Документи для завантаження:

* Свідоцтво про закінчення навчання

* Стенограма

* Підтвердження знання англійської мови (для міжнародних заявників)

Крок 3: Реєстрація

Якщо вас зарахують до університету, ви отримаєте лист про прийняття. Крім того, протягом 3 днів ви отримаєте свої угоди про зарахування разом зі шкільним каталогом та таблицею успішності школи для підписання в цифровому вигляді. Після підписання документів для зарахування ви офіційно зараховані як студент Contech. Команда спільноти буде вітати вас в університеті, і ви приєднаєтеся до нашого центру.

Розташування

  • Palo Alto

    2100 Geng Road, Suite 210, 94303, Palo Alto

    Запитання