Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Concordia University - Saint Paul

Concordia University - Saint Paul

Concordia University - Saint Paul

Введення

Заснований у 1893 році університет Concordia St Paul пропонує іноземним студентам доступ до високоякісної та доступної освіти. Кампус нараховує близько 4500 студентів і розташований у містах-побратимах Сент-Пол і Міннеаполіс, Міннесота, де проживає майже 4 мільйони людей і розташовані штаб-квартири 15 компаній зі списку Fortune 500.

Університет Конкордія Сент-Пол, заснований у 1893 році, входить до 100 найкращих університетів Середнього Заходу за версією US News and World Report.Іноземні студенти отримають вигоду від високоякісної освіти в поєднанні з можливостями CPT і OPT, які надають міста-побратими.

Програма MSITM готує студентів до навичок бізнес-лідерства, необхідних для успішного керівництва командами на робочому місці в області інформаційних технологій. Поєднуючи управління бізнесом і розвиток технічних навичок, курсова робота готує випускників із затребуваними навичками та компетенціями. Середня базова зарплата в ІТ становить близько 62 000 доларів США, а кандидати на ступінь магістра заробляють близько 80 000 доларів США. Міністерство праці США прогнозує зростання зайнятості ІТ-менеджерів на 15% з 2014 по 2024 рік, що вдвічі перевищує 7% зростання робочих місць, не пов’язаних з ІТ-менеджерами. Університет пропонує привабливі стипендії та кваліфікованих іноземних студентів, які сплачуватимуть повну плату за навчання в районі 17 000 доларів США.

Рейтинг

Університет займає 106 місце серед найкращих регіональних університетів Середнього Заходу за версією US News and World Report.

Міжнародні стипендії

Стипендії на основі заслуг у розмірі до 40 000 доларів США на рівні бакалаврату та 9 900 доларів США на рівні магістратури.

Якість навчання

Завдяки співвідношенню студентів до викладачів 16:1 університет пропонує кожному студенту індивідуальний досвід навчання в гостинній спільноті

Виберіть Програми

бакалавра з бухгалтерського обліку; ступінь бакалавра прикладних наук; бакалавра з біології; бакалавра з управління бізнесом; бакалавра з комп'ютерних наук; бакалавра наук про навколишнє середовище; бакалавр міжнародних досліджень; бакалавра з математики; Бакалавр психології.

MBA; MBA (Менеджмент охорони здоров'я); MS з управління інформаційними технологіями; магістр управління людськими ресурсами; MS з ортопедії та протезування; Магістр спортивного менеджменту

Вимоги до вступу

Бакалавр: 5,5 IELTS (або еквівалент) і диплом середньої школи з мінімальним середнім балом 2,5
Випускник: 6.0 IELTS (або еквівалент) і 3.0 GPA в акредитованому університеті.

Дати початку

січень і серпень.

71377_11iStock-171247034.jpg
79398_CC2.jpg

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Вимоги до вступу на програму

Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

Розташування

  • West Saint Paul

    1282 Concordia Ave, , West Saint Paul

Запитання