Community College Of Denver

Community College Of Denver

Community College Of Denver

Введення

Community College Of Denver (CCD) - єдиний громадський коледж у місті та графстві Денвер, оточений історією, мистецтвом, спортом та культурою.

Будучи одним із 13 закладів в системі Коледжних коледжів Колорадо, CCD є третім за величиною, де понад 8000 студентів відвідують уроки як в Інтернеті, так і в аудиторіях. У 1967 році законодавець Колорадо створив CCD, а заняття розпочалися через три роки в оновленому автосалоні недалеко від Громадського центру. Протягом наступних кількох років коледж розширився поблизу вітрин роздрібних магазинів завдяки швидко зростаючій кількості учнів. На щастя, в 1975 році коледж переїхав до кампусу Центру вищої освіти "Аурарія" в центрі міста Денвер.

Спочатку місце розташування прикордонного міста Аурарія 1858 року, кампус має найстарішу структуру в Денвері - колишній храм Еммануель (нині Галерея Еммануель), виставковий простір для робіт студентів та викладачів. Розташований вздовж західного берега Черрі-Крік, CCD є також єдиним громадським коледжем в країні, який має спільний кампус з двома чотирирічними університетами - Метрополітен-держ-університетом Денвера та Університетом Колорадо-Денвер. Разом три заклади мають спільні навчальні будинки, повністю доступний медичний центр, обласну бібліотеку, бази відпочинку, центр виконавських мистецтв та студентську спілку.

Приєднуйтесь до нашого багатого студентського колективу та почніть свої освітні цілі тут, у коледжі, який підтримує цілі своїх студентів, святкує їх досягнення та прагне збільшити кількість випускників коледжів у місті Денвер та прилеглих громадах.

Розташування

  • Aurora

    Alton Way,1070, 80230, Aurora

    Запитання