Columbus College Of Art And Design

Columbus College Of Art And Design

Columbus College Of Art And Design

Введення

Ласкаво просимо до Коледжу мистецтв та дизайну Колумбуса (CCAD). Ми є одним з найкращих приватних коледжів мистецтва та дизайну в країні, і ми просуваємо шлях у навчанні різноманітної групи талановитих студентів вже 141 рік. Тут вас змусять думати, творити і працювати на найвищому рівні. Ви будете досліджувати різні засоби масової інформації в наших сучасних закладах і розвиватись завдяки тісному наставництву з нашими викладачами світового класу. Ви втілите свої ідеї в життя та освоїте інструменти для зміни культури та бізнесу на краще.

Разом CCAD та Columbus - це потужна комбінація: CCAD забезпечує освіту, а місто надає можливості для створення мереж, які запускають кар’єру як у місцевій, так і в міжнародній творчій індустрії. Наша потужна мережа випускників та наші партнерські стосунки допомагають нашим студентам знайти роботу прямо після закінчення коледжу.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Columbus

    Cleveland Avenue,60, 43215, Columbus

    Запитання