Keystone logo
Columbia Video Network - The Fu Foundation School Of Engineering And Applied Science

Columbia Video Network - The Fu Foundation School Of Engineering And Applied Science

Columbia Video Network - The Fu Foundation School Of Engineering And Applied Science

Введення

Колумбія Video Network був ведучим поле онлайн-навчання з моменту її створення в 1986 році, що дозволяє тисячі працюючих фахівців і віддалено розташованих студентам отримати користь з дистанційного навчання та проводити їх ступенів без будь-яких вимог на проживання на території кампусу в Нью Йорк. Фу Фонд школа інженерії та прикладних наук (SEAS) пропонує навчання на широкій основі в рамках великого дослідницького університету і ідеально підходить для навчання інженерних лідерів завтрашнього дня і заохочувати технічну грамотність. Наші інженерні та прикладні наукові програми, які з найстаріших і найбільш впливових, обійняти нових технологій країни і міждисциплінарних можливостей.

Наша мета полягає в розширенні можливостей наших студентів, щоб стати лідерами технології завтрашнього дня. З цією метою, ми сприяємо передового досвіду у викладанні і брати участь в світового класу досліджень з метою сприяння перевагу в різальної крайки. Ми раді вітати Вас приєднатися до нас в цьому захоплюючій подорожі в майбутнє.

Є багато аспірантів академічних можливостей, доступних для Вас в Інтернеті від Колумбія Video Network. CVN студенти вигоду від особистої уваги, пов'язані з невеликих коледжів, а також з обширних академічних ресурсів великого дослідницького інституту. Будучи студентом Колумбійського, ви будете мати доступ до всесвітньо відомими професорами, які є лідерами і новаторами у своїх областях.

Магістратура онлайн інженерні студенти Колумбія насолодитися широкий спектр навчальних програм на вибір, включаючи дослідження операцій, методи в області фінансів, промислової & Systems Engineering, Biomedical, хімічне машинобудування, прикладна математика, прикладна фізика, інформатика, електротехніка, Машинобудування та цивільне будівництво, будівництво Інженерні & Management Системи, матеріалознавство.

Розташування

  • New York

    Columbia Video Network, 500 W. 120th Street, 540 Mudd, MC 4719, NY 10027, New York

    Запитання