Columbia University School of Social Work

Columbia University School of Social Work

Columbia University School of Social Work

Введення

Школа соціальної роботи Колумбійського університету - це школа з найвищим рейтингом і перша школа соціальної роботи, створена в США

З 1898 року викладачі та випускники Колумбії відігравали провідну роль у просуванні галузі соціальної роботи завдяки науковому та професійному внеску. Те, що почалося як втручання в умови міського промислового життя наприкінці XIX століття, перетворилося на глобальне поле, яке впливає майже на всі сфери соціального та політичного життя. Наші студенти випускники готові до викликів 21 століття.

Місія Колумбійської школи соціальної роботи полягає у розвитку лідерів у практиці соціальної роботи та наукових дослідженнях, робота яких розвиває професійні цінності, знання та навички за допомогою програм та політики, що сприяють підвищенню добробуту та сприяють забезпеченню прав людини та соціальної справедливості на місцевому, національному , та глобальний рівень. Цю місію ми випливаємо з мети Колумбійського університету - просувати знання та навчання на найвищому рівні та використовувати ці знання для покращення людства та розвитку суспільства. Визнаючи важливість Нью-Йорка як глобального міста, Школа шукає академічних відносин з багатьма країнами та регіонами.

Розташування

  • New York

    Amsterdam Avenue,1255, 10027, New York

    Запитання