Columbia University School of International and Public Affairs (SIPA)

Columbia University School of International and Public Affairs (SIPA)

Columbia University School of International and Public Affairs (SIPA)

Введення

Школа міжнародних відносин Колумбійського університету була заснована в 1946 р. Після Другої світової війни. Наголошуючи на практичному навчанні, місією Школи було сприяти розумінню географічних регіонів, що становлять життєво важливий інтерес, і підготувати дипломатів, чиновників та інших фахівців до задоволення складних потреб повоєнного світу.

Школа виникла в динамічних регіональних інститутах, які використовували відомі ресурси Колумбії в історії, економіці, політології, лінгвістиці та інших галузях, демонструючи міждисциплінарне бачення, яке вважалося сміливим для свого часу. Протягом 1950-х та 1960-х років Школа розширилась за масштабами та глибиною. SIA, як її тоді називали, здобула національну та міжнародну репутацію провідного центру освітніх та дослідницьких програм з територіальних досліджень, безпеки та міжнародних відносин. До 1967 року в Школі працювали вісім регіональних інститутів, які охоплювали майже всі куточки земної кулі. Спочатку школа розміщувалася в ряді коричневих каменів, і школа переїхала в нову будівлю в східному містечку Колумбійського університету в 1971 році.

У 1981 році Школа була перейменована в Школу міжнародних та громадських справ (SIPA). Потім, на початку 1990-х, SIPA почав призначати власний факультет, поповнюючи список видатних науковців-соціологів та гуманістів вже в університеті.

Як і протягом більш ніж семи десятиліть, SIPA надає відданим студентам необхідні навички та перспективи, щоб стати відповідальними керівниками у державному, приватному та некомерційному секторах. Місія Школи, яка еволюціонувала протягом багатьох років, залишається вірною цій історії: підтримувати глобальний суспільний інтерес, навчаючи студентів служити та лідирувати, а також виробляти та ділитися новими знаннями про найважливіші виклики державної політики, що стоять перед світовим співтовариством.

Вимоги до вступу на програму

Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

Розташування

  • New York

    West 118th Street,420, 10027, New York

    Запитання