Colorado Christian University

Colorado Christian University

Colorado Christian University

Введення

Флагманський християнський університет Колорадо

Colorado Christian University заснований у 1914 році, є провідним міжконфесійним християнським коледжем в Колорадо та регіоном Скелястих гір у восьми штатах, забезпечуючи освіту світового класу тисячам студентів.

Як член Ради християнських коледжів та університетів, КСУ входить до числа найкращих університетів по всій країні.

В даний час університет пропонує більше 50-градусних варіантів для традиційних студентів бакалаврату через Коледж бакалаврських студій. Дорослі та аспіранти мають більше 80-градусних можливостей через Коледж для дорослих та аспірантів та CCU Online.

Центр прикладної апологетики Штробеля при ЦКУ фокусується на обладнанні величезної мережі християн, які активно задіяні на ринку ідей у місцевих церквах та громадах, у ЗМІ, у світі розваг, в Інтернеті та в популярній культурі, для духовного оновлення церкви в Америці.

Державний аналітичний центр Colorado Christian University , Centennial Institute, працює задля покращення розуміння громадськістю найважливіших питань, що стоять перед Колорадо та країною. Створений у 2009 році, Інститут Centennial має на меті розвивати віру, сім'ю та свободу; навчити громадянства та відновити дух 1776 року.

Інформація на цій сторінці допоможе вам дізнатися більше про те, що робить CCU унікальним, познайомити вас з керівниками CCU, знайти інформацію про 100-річну спадщину університету та дізнатися факти та статистику, пов’язану з університетом та його академічними програмами.

Крім того, якщо ви плануєте відвідати CCU, ви можете отримати карти та напрямки до всіх місць розміщення CCU та рекомендовані готелі біля головного кампусу в Лейквуді, штат Колорадо.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Lakewood

    West Alameda Avenue,8787, 80226, Lakewood

    Запитання