College O'Sullivan Of Montreal

College O'Sullivan Of Montreal

College O'Sullivan Of Montreal

Введення

Коледж О'Салліван - це невеликий неприбутковий коледж, що пропонує студентам персоналізовані послуги у восьми (8) спеціальних навчальних програмах, коледж яких здобув чудову репутацію.

З моменту свого заснування в 1916 році Коледж О'Салліван знаходиться в самому центрі центру Монреаля, в безпосередній близькості від великого та середнього бізнесу, який пропонує студентам стажування як частину навчання для реального світу бізнесу.

На додаток до того, що пропонує студентам спектр персоніфікованих послуг, створюючи таким чином ідеальні умови для навчання, Коледж забезпечує студентів найсучаснішим обладнанням, щоб зробити їхній навчальний досвід більш продуктивним.

Що насправді відрізняє О'Саллівана від інших коледжів, це тісні стосунки між студентами, викладачами та адміністративним персоналом. До студентів ставляться з реальною увагою, як до особистості з унікальними потребами та прагненнями. Скрізь, де студенти проживають удома, в Канаді чи за кордоном, усі, хто приїжджає до О’Саллівана, відчувають особливий зв’язок з іншими, що покращує їх досвід навчання.

Розташування

 • Montreal

  Rue de la Montagne,1191, H3G 1Z2, Montreal

  Програми

   Також заклад пропонує:

   Запитання