College of Saint Mary

College of Saint Mary

College of Saint Mary

Введення

У College of Saint Mary ми віримо в силу освіти, яка допомагає жінкам реалізувати свій потенціал, визначити сильні лідерські якості та знайти реалізацію в кар’єрі та житті.

Засновані Сестрами Милосердя і натхненні нашою місією, ми віддані академічному вдосконаленню та можливостям навчання послугам, які допомагають жінкам розвивати більше почуття власної гідності та власної гідності та впевненості, яку вони можуть внести у світ, щоб змінити ситуацію для усіх.

Ми вітаємо студентів з усіх світових релігій та з усієї нації. Ми пропонуємо доступні програми в широкому спектрі сучасних галузей, таких як медсестринство, ерготерапія, навчання асистентів, викладання за спеціальностями, викладання для професіоналів, що змінюють кар’єру, бізнес з акцентом на аналітиці та стратегічному спілкуванні, юридичні дослідження тощо. І ми пропонуємо міцну основу гуманітарної освіти для всіх цих спеціальностей з можливостями вивчати образотворче та сценічне мистецтво і тут.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Omaha

    Mercy Road,7000, 68106, Omaha

    Запитання