College of Law and Business

College of Law and Business

College of Law and Business

Введення

Чому CLB?

Думай глобально

Глобалізація різко вплинула на всі аспекти професійного життя. Отже, міжнародний досвід та глобальний вплив є життєво важливими для досягнення успіху в бізнесі та юридичній галузі. У CLB ми прагнемо запропонувати своїм студентам широкий спектр міжнародних програм, щоб краще підготувати їх до постійно мінливої, стрімкої світової економіки. Серед цих програм студенти беруть участь в освітніх делегаціях у великих ділових містах світу, де вони навчаються на спільних курсах та беруть участь у двосторонніх науково-дослідних проектах у закордонних університетах.

Наш факультет

Опитування Ізраїльської національної студентської спілки оцінило CLB як найкращу в освітніх програмах, якості викладачів та загальному задоволенні. Це поряд із мультикультурним та різноманітним студентським середовищем створює енергійне та захоплююче навчальне середовище.

Викладачі CLB є лідерами у своїй галузі, здобули ступінь доктора наук та здобули ступінь доктора наук у найкращих університетах світу, включаючи Гарвард, Стенфорд, Колумбію, Нью-Йорк, Берклі, Чикаго та Оксфорд.

Вони є невід'ємною частиною енергійної академічної арени CLB, в якій проводяться передові дослідження, стимулюючі семінари, наукові публікації та міжнародні конференції.

Наші студенти

Мультикультурне та різноманітне студентство CLB, індивідуальний догляд та доброзичливе та сприятливе середовище дозволяють кожному студенту розкрити свій потенціал. На той час, коли студенти виходять з наших дверей, вони вже готові здобути ступінь магістра або приєднатися до професійної арени у багатьох провідних фірмах чи компаніях Ізраїлю, а також на позиціях впливу в державному секторі.

Пропаганда громад

CLB вчить студентів мислити глобально, але діяти локально. Для подальшого оцінювання цінностей ізраїльського суспільства, а також створення кращої робочої сили в майбутньому, CLB сприяє активізації професійної спільноти та працівникам, які мають освіту, кваліфікацію та соціальну відповідальність у бізнесі, юридичній та громадській сферах. Студенти CLB створили важливі національні та міжнародні прецеденти через наші юридичні клініки, такі як скасування ізраїльського закону про приватизацію в'язниць; захист шукачів притулку; і винесення на загальний порядок денний таких соціальних питань, як природні ресурси Ізраїлю та рівні можливості в освіті.

Орієнтований на ваш успіх

Центр кар’єри, консультування здійснюється професійною досвідченою командою, поодинці відповідно до потреб студента. Процес включає особисте наставництво, допомогу у підготовці резюме / резюме, підготовку до співбесід через симуляції, професійні лекції, відвідування провідних компаній та ярмарки вакансій.

Ще однією складовою діяльності Центру кар’єри є комісія з питань працевлаштування CLB, що має сотні можливостей для працевлаштування студентів та випускників CLB.

Розташування

 • Ramat Gan

  David Ben Gurion Road,26, , Ramat Gan

  Програми

   Також заклад пропонує:

   Запитання