College For Financial Planning

College For Financial Planning

College For Financial Planning

Введення

Протягом майже 80 років ми пропонуємо вищу фінансову освіту студентам та професіоналам, які прагнуть додати до їхньої кваліфікації та просунути свою кар'єру. У 1972 році ми створили перші в країні документи про фінансове планування - сертифікацію CFP®. Сьогодні ми залишаємось на передовій освіті з фінансового планування, відповідаючи на потреби галузі за допомогою програм професійного призначення та програм випускників, призначених для підготовки фахівців до кращих результатів для своїх клієнтів.

Будучи єдиним постачальником фінансової освіти, що має штатні сертифікати через дев'ять акредитованих професійних призначень, сертифікацію CFP® та ступінь магістра в галузі особистого фінансового планування, College For Financial Planning ® - компанія Kaplan надає повноваження радникам для їх поточних етапів кар'єри, заробляючи кредит на наступному посвідчення.

College For Financial Planning ® - освітні програми компанії Kaplan з фінансового планування, управління активами, управління статками та планування виходу на пенсію можуть допомогти вам підготуватися до того, щоб стати СЕРТИФІКОВАНИМ ФІНАНСОВИМ ПЛАНЕРОМ ™, розширити свій досвід завдяки одному з наших професійних призначень або допомогти Ви здобуваєте ступінь магістра в галузі особистого фінансового планування.

Розташування

  • Centennial

    East Nichols Avenue,9000, 80112, Centennial

    Запитання