© ©Pavel Danilyuk, Pexels
Collége De L'Île

Collége De L'Île

Collége De L'Île

Введення

Коледж де Іль існує під такою назвою з 23 червня 2008 року, коли він отримав офіційний титул франкомовного коледжу громади від уряду острова Принца Едуарда.

У 2006 році вихователь Société відкрив другий навчальний центр для дорослих в Carrefour de l'Île-Saint-Jean в Шарлоттауні, зробивши освіту в коледжі доступною для дорослих акадіанців та франкофонів за межами регіону Еванджелін. З 2012 року кампус Шарлоттауна знаходиться на вулиці Графтон-стріт, 111.

У 2007 році вихователь Société продовжив свій прогрес, створивши третій центр, цей при Академії Центру Принца-Оуеста в Деблоа. Це зробило навчання доступним у західній частині провінції.

У 2008 році Коледж де Іль підписав угоду про співпрацю з Департаментом інновацій та вдосконаленого навчання на острові Принца Едуарда, підтверджуючи його офіційний статус громадського коледжу на французькій мові. Угода була поновлена в 2013 році.

Вихователь Сосьете все ще існує, оскільки він є юридичною особою, що стоїть за Коледжем де Іль. Рада директорів, відповідальна за загальне управління Колледжем, складається з представника акадської та франкофонської спільноти (в особі Сосьєте Сен-Томас-д 'Aquin), Департамент освіти та раннього розвитку дітей, Департамент інновацій та перспективного навчання та Голландський коледж, два представники економічного сектору та по одному представнику від студентів Колледжу та його викладачів.

Розташування

  • Charlottetown

    Kent Street,295, C1A 1P4, Charlottetown

    Запитання