Coleman University

Coleman University

Coleman University

Введення

За 50 років, Коулман університет служив тільки ексклюзивні Комп'ютер навчальний заклад у Сан-Дієго. Заснована в 1963 році, Колман визнається як процвітаючий сили в області інформаційних технологій. Відомий своєю інноваційної перевернутої навчальної програми, Університет довів, щоб бути успішним у навчанні тисячі студентів навички, необхідні, щоб досягти успіху в обраній ними галузі.

Девіз університету "мрії в реальність" є свідченням відданості Коулмана забезпечення того, щоб кожен студент оснащені знання та навички, необхідні для побудови майбутнього своєї мрії. Спеціалізуючись в таких програмах, як: розробка додатків, мережевої безпеки, і розвитку програмування та дизайну ігри, Коулман прагне забезпечити студентам максимальну ставку освітній досвід, пропонуючи підтримуючу, дружній, і заохочуючи середовище навчання. Знаючих і підтримку адміністративного персоналу Coleman і факультет додатково посилює свій процес навчання і зробити відвідування Coleman чудовий і повноцінної досвід. Прагнення до підвищення життя своїх студентів, Коулман університет прагне підтримувати в навчанні та професійній велич.

Місія та бачення

Місія університету є Coleman для підготовки студентів до професійної кар'єри значимих в області інформаційних технологій та бізнесу, забезпечуючи середовище, в якому ті, хто став частиною цього наукового співтовариства можуть повністю реалізувати свій потенціал як людських істот. Коулман університет надає можливість для осіб різного походження та віку, щоб поділитися ідеями і цінностями і навчитися працювати разом для досягнення спільних цілей:

Щоб навчитися мислити аналітично і творчо; щоб зрозуміти факти та ідеї; міркувати з ними і висловити висновки ясно. Визнати, що ті, хто є господарями машин в цьому віці всепроникною технології, мають кінцеву відповідальність запевняючи, що їхні зусилля поліпшити якість життя людства. Для сприяння дух інтелектуальної запит, який посилює культурний і соціальний розвиток суспільства.

Мети академічних програм:

Для розвитку розуміння предмета в області спеціалізації. Щоб зрозуміти взаємозв'язок спеціальної області в усій сфері знань. Розвивати свої здібності, необхідні для самостійного вивчення і дослідження у відповідній галузі. Для інтеграції знань і принципів спеціалізації в єдину теоретичну і практичну бази. Для зміцнення і вдосконалення як письмові та усні навички спілкування. Для забезпечення основи для життя постійного навчання.

Розташування

  • San Diego

    Coleman University 8888 Balboa Ave, 92123, San Diego

    Запитання