Bellevue University College of Business

Bellevue University College of Business

Bellevue University College of Business

Введення

Місія Бізнес-коледжу ( COB ) - розвивати високопродуктивних учнів, які впродовж усього життя готові впроваджувати інновації та лідирувати в конкурентному та міжнародному діловому середовищі. Для цього ми пропонуємо високоякісні програми, призначені для залучення студентів та формування їх цінності як професіоналів. COB фокусується на прикладному навчанні та зміцненні бізнес-принципів та практики. Індивідуальні курси та цілі академічні програми мають чіткі цілі продуктивності і призначені для впровадження, зміцнення та засвоєння критичних концепцій та навичок. Орієнтований на ринок у своїх програмах, розробці та розробці програм для наших студентів, COB підкреслює та розвиває інновації, зміцнює лідерські якості та підкреслює якісні результати.

Основна увага в навчальному плані коледжу підкреслює ефективність та застосування, тобто студенти навчаться застосовувати бізнес-концепції, стандарти та інформаційні системи до типових та унікальних видів діяльності в громаді. Оскільки більшість учнів є дорослими учнями, їм пропонується принести свій досвід роботи в клас. Як результат, учасники класу дізнаються про поточну ділову практику та проблеми один з одним, з кращим розумінням того, як принципи застосовуються у прибуткових та некомерційних середовищах.

У поєднанні з навчальною програмою в класі, Служба кар’єри допомагає студентам розвивати стажування з місцевими бізнес-організаціями. Ці стажування охоплюють широкий спектр ділових функцій, забезпечують реальний досвід студентів та слугують практичним методом застосування знань, отриманих під час отримання студентської програми.

Університет Белвю отримав спеціалізовану акредитацію для свого магістра ділового адміністрування, бакалавра наук з бухгалтерського обліку та бакалавра наук з ділового адміністрування через Міжнародну раду з акредитації з бізнес-освіти (IACBE).

Розташування

  • Bellevue

    Galvin Road South,1000, 68005, Bellevue

    Запитання