© Eva Dang
Coaching for Change

Coaching for Change

Coaching for Change

Введення

Про Coaching for Change

Ми тренуємо поїзд та наставництво людей, щоб стати лідерами змін у русі до більш м'якої, інноваційної та постійно вдосконалюючої організації. Ми маємо зарекомендував себе як допомагає клієнтам значно знизити витрати, зберігаючи продуктивність у сфері безпеки, якості, вартості, доставки, продуктивності та моралі.

Ми створили спільну мережу консультантів на 60 осіб. Наші консультанти мають досвід бачення та розвитку найкращої практики в бізнесі, що виграє приз Шінго. 90% працювали в Toyota на рівні лідера групи або вище. Ми пропонуємо "різні способи мислення" від традиційного управління. Ми працюємо на робочому місці і робимо все необхідне, щоб забезпечити швидкі стійкі зміни. Це не означає, що власник віддаляється від персоналу в системі або внутрішніх керівників змін.

Клієнти, з якими ми хочемо працювати, не просто відправляють когось на навчальний курс, щоб вони могли повернутися до роботи - бізнес, як завжди. Вони хочуть змінити ситуацію, і ми так! Наш принцип та портфоліо спрямовані на залучення реального навчання шляхом застосування нових інструментів, методів та методологій на робочому місці.

Ми дотримуємося стандартів та професіоналізму, визначених Інститутом дипломованих менеджменту. Ми надаємо консультаційні послуги через Інститут Бізнес Консалтингу (частина Інституту Дипломованих Управлінь). Єдиний професійний орган у Великій Британії, присвячений просуванню найвищих стандартів менеджменту та високого рівня лідерства.

Ми є визнаним центром з Інститутом лідерства та менеджменту. Великий уряд Великобританії з питань кваліфікації з керівництва та менеджменту та Інституту дипломованих менеджменту, який пропонує широкий спектр кваліфікацій та схвалених програм, спрямованих на зміну лідерства, тренінгів та технологій вдосконалення бізнесу.

Ми зосереджені на стійких змін у досягненні передового досвіду і визнаємо для цього!

Розташування

 • Derby

  Dunston Innovation Centre, Dunston Road, Chesterfield, S41 8NG, , Derby

 • Doha

  Doha, Катар

  Програми

   Також заклад пропонує:

   Запитання