CMI Business School

CMI Business School

CMI Business School

Введення

Завдяки нашому зобов'язанню, CMI є підписантом Глобального договору та членом академічної мережі ООН PRME (Принципи відповідальної освіти в галузі управління) з просування корпоративної соціальної відповідальності та стійкості. CMI - це інститут, що постійно розвивається, який забезпечує останні досягнення у сфері відповідального управління компаніями та організаціями . Наш престиж і відданість підтримують такі організації, як Іспанська асоціація керівників соціальної відповідальності (DIRSE)

В даний час у нашому каталозі ми пропонуємо п’ять магістерських ступінь зі своїм ступенем, і студенти мають можливість вибрати спосіб, який найбільше відповідає їм у решті їхньої діяльності, маючи можливість вибирати між віч-на-віч щотижня, очно обличчя щотижнево змішується , або 100% в Інтернеті.

місія

Мета існування ВРЦ полягає в тому, щоб сприяти пробудженню суспільства для створення нового і кращого світу за допомогою досліджень, розробок і інновацій, а також інтегрального навчання людини.

Ми базуємося на новому навчанні в управлінні організацією, що ставить фундаментальну опору в цілісності людини і відповідальності всіх людей перед суспільством і природою, щоб сприяти вирішенню викликів нашого часу.

вид

Плани майбутнього ВРЦ полягають у тому, щоб сприяти глобальному розвитку суспільства в мирі та гармонії з навколишнім середовищем через формування свідомих лідерів, тобто повноцінних і відповідальних.

Бачення CMI має бути глобальним еталоном у навчанні, консалтингу та підприємництві, пов'язаному з лідерством та свідомим управлінням людьми та організаціями.

Розташування

  • Madrid

    Calle López de Hoyos 9, 1º dcha,, 28006, Madrid

Запитання