Cloud County Community College

Cloud County Community College

Cloud County Community College

Введення

Ласкаво просимо до Cloud County Community College , де наша місія - підготувати студентів до успішного життя та підвищення життєздатності наших громад. Нашими провідними цінностями є успіх, досконалість, сервіс, доброчесність, різноманітність, доступність та стійкість. Ми раді, що Ви знайшли шлях до нас.

Вивчаючи, що ми можемо запропонувати, ви виявите, що ми надаємо турботливу спільноту, яка підтримує наших студентів у процесі їх досягнення своїх освітніх цілей. Багато наших викладачів та співробітників є колишніми студентами або давніми працівниками, які мають багато зв'язків із закладом та місцевою громадою. Незважаючи на те, що у вас є багато навчальних рішень, Cloud має горду історію надання допомоги людям покращити своє життя, незалежно від того, чи є ваші цілі - піти на роботу, оновити свої навички, щоб отримати кращу роботу, або перейти до чотирирічного університету! Ми пропонуємо дванадцять напрямків навчання, що складаються із загальної кількості сертифікатів, що складає понад 335 курсів кожного семестру, щоб допомогти вам виконати все, що забажаєте!

Ми віримо, що вища освіта змінює життя, тому ми прагнемо забезпечити доступність кожного мешканця на території нашої служби в 12 округах. Навчання Хмари - це третина, яку стягують державні університети. Крім того, майже 70 відсотків наших студентів мають право на отримання певної форми фінансової допомоги. З нами ви можете залишатися поруч і далеко їхати!

Ми також вважаємо, що залучення студентів є важливою складовою академічного успіху, тому ми пропонуємо десяткам клубів та організацій, щоб звернутися до ваших найрізноманітніших інтересів та здібностей за межами класу. У тих студентів, які хочуть залучитись до життя в університеті, є можливість отримати досвід, керівництво та організаторські здібності, які є цінними, незалежно від того, чи продовжуєте ви здобувати чотирирічний ступінь, чи переходите безпосередньо до робочої сили. Ці компетенції стали можливими завдяки доброзичливому та інклюзивному середовищу, сприятливому для невеликого коледжу. Зрештою, ваш досвід у Cloud сприяє зростанню в академічній, соціальній та особистій сферах.

Розташування

  • Concordia

    Campus Drive,2221, 66901, Concordia

    Запитання