CLL Language Centres

CLL Language Centres

CLL Language Centres

Введення

Навіщо вивчати французьку з CLL?

За активну участь у викладанні французької мови як іноземної протягом більше 31 років, CLL має висококваліфіковану команду тренерів, кожен з яких спеціалізується на викладанні та сприянні невеликим групам учнів. Наша політика постійного навчання наших інструкторів, а також наше партнерство з Католицьким університетом в місті Лувен - це гарантія високої якості та надійності.

Наша увага приділяється усному спілкуванню, що дозволяє вам розуміти та говорити по-французьки в реальних життєвих ситуаціях. Всі наші курси базуються на культурі франкомовної частини Бельгії, тому ви можете легко інтегруватися в нашу країну.

Французькі курси

 • Прогресивний

Для того, щоб прогресувати французькою мовою безперервно та регулярно, вам потрібен навчальний підхід, який полягає, по суті, в придбанні усних мовних навичок, щоб вміти спілкуватися у ваших повсякденних життєвих ситуаціях (робота, соціальна діяльність, ...).

 • Інтенсивний

Наші інтенсивні курси допоможуть вам швидко активізувати своє вільне спілкування та покращити ефективність вашої повсякденної діяльності, пов'язаної з французькою мовою. Головне завдання полягає в тому, щоб ви довіряли "розсміювати" французьку у ваших реальних ситуаціях (на роботі, вдома, в школі ...).

 • Літні курси French4Life

2 тижні інтенсивних французьких уроків в серці Європи.
Програма «Алізе» сприяє максимальній ефективності володіння французькою мовою завдяки своїй гнучкій природі та готовому способу адаптації до ваших цілей. Ви можете зареєструватися на пакет з декількох модулів або починати з одного модуля, а потім додати додаткові сесії, доки ви не досягнете своїх цілей.

 • Літні курси French4Study

Підготуйтеся до вашого перебування в франкомовному університеті

Сила нашої програми Magellan полягає в тому, що вона поєднує в собі три основні функції:
сміливо говорити по-французьки (уроки фокусуються переважно на усній практиці та спілкуванні), є ефективними (підготовка до навчання, проведення досліджень або робота французькою мовою) та відкриття нашої культури (завдяки культурним візитам та зустрічі з людьми).

 • Літні курси French4Work

Інтенсивний курс з акцентом на професійному спілкуванні
Ви хочете дати реальний привід своїм знанням французької мови, щоб ви могли швидко і ефективно використовувати його у своєму професійному житті. Ви готові інвестувати час на курс без необхідності відмовитися від ваших денних заходів.

Програма "Літній вечір" допоможе вам стати більш ефективною у ваших професійних ситуаціях, запропонувавши вам 4 вечори на тиждень протягом 2 тижнів.

 • Один до одного

Отримайте загальну користь від індивідуального курсу, створених разом з вашим мовним тренером - справжнім тренером з мови, який допоможе вам зробити швидкий прогрес і стати вашим особистим керівництвом у дорозі до вивчення французької мови.

 • Групові курси "A la carte"

Ви створюєте групу учасників з аналогічним рівнем і цілями навчання, і, у співпраці з вашим CLR-консультантом, ви організуєте мовний курс навчання, який повністю зроблено для вимірювання для вашої групи (дати, ритм, графік).

 • Індивідуальне занурення

Ця індивідуальна програма, яка складається з одного, надмірно напруженого тижня уроків французької повної зайнятості, дає вам змогу досягти стійкого ритму і отримати спеціальний прискорений рівень французької мови, щоб ви могли безпосередньо працювати у своєму професійному житті.

Наші центри

Ласкаво просимо до наших двох центрів, присвячених веселому вивченню мови.

У нас є один центр У Вулуве в навколишній зеленій зоні Брюсселя, столиці Бельгії та Європи, а також ще один центр лише за декілька кроків від центру міста Лувен-ла-Нойв , шумного університетського містечка, розташованого в 25 км від Брюсселя .

Ключ до успіху!

 1. Успішні та перевірені методи навчання
 2. Спеціальні курси та інтенсивні програми
 3. Ваша мотивація, ключ до гарного прогресу
 4. Викладачі, які приймаютьсерйозно працюють
 5. Поточні оцінки
 6. Задоволення від навчання в веселій та дружній атмосфері

Розташування

 • Woluwe-Saint-Lambert

  Avenue de Kraainem 61, 1200 Woluwe-Saint-Lambert, 1200, Woluwe-Saint-Lambert

 • Ottignies-Louvain-la-Neuve

  Voie Cardijn 8, 1348 Ottignies-Louvain-la-Neuve, , Ottignies-Louvain-la-Neuve

  Програми

   Також заклад пропонує:

   Запитання