The Chinese Language Institute

The Chinese Language Institute

The Chinese Language Institute

Введення

CLI була заснована двома братами, які жили, працювали, і вчився в Китаї для комбінованої 18 років. Після визнання зростаючу важливість Китаю у світі, вони об'єднали свої таланти, щоб запропонувати студентам унікальний шлях до вивчення китайської і розуміння КНР через занурення.

З моменту свого створення, CLI приймала сотні студентів з більш ніж 30 країн і кілька провідних університетів світу, в тому числі Гарвард, Єль, Оксфорд, Колумбія, і багато іншого. CLI була відзначена в The Washington Post, в China Daily, та освітніх журналах по всій країні, і тепер займає свою 5-поверховий навчальний центр в прекрасному південному місті Гуйлінь. У 2012 році Фроммера путівник рекомендується CLI в якості одного з провідних китайських програм в Китаї.

Гуйлінь був обраний в якості будинку для CLI безлічі причин - це тепла; він маленький і простий у навігації, з населенням трохи менше одного мільйона; Місцеві жителі доброзичливі і привабливим; Місцева кухня чудова; і цей список можна продовжити.

Можливо, найважливіша причина Гуйлінь був обраний як вдома CLI є краса і культурне багатство міста. У Китаї, Гуйлінь був відомий своєю природною красою протягом більше тисячі років. Прибувши в Гуйлінь відчуває, як подорожуючи в традиційній китайській живопису тушшю. Це неможливо точно описати Гуйлінь потойбічний гірський пейзаж зі словами - його пейзажі один, який слід розглядати.

Розташування

  • Guilin

    31 Chaoyang Xilu Guilin, Guangxi, China 541004

    Запитання