Clemson University College of Education

Clemson University College of Education

Clemson University College of Education

Введення

Навчальний коледж університету Клемсона є лідером у систематичному вдосконаленні освіти, починаючи з народження. Ми готуємо вчителів, радників та керівників для шкіл Р-12; підготувати радників до роботи в громадах; навчити практиків, адміністраторів та викладачів зі студентських справ для роботи у вищих навчальних закладах; і підготувати фахівців з підготовки та розвитку для бізнесу та промисловості. Але ми робимо ще більше. Ми залучаємо завтрашніх викладачів до якісних досліджень та професійного навчання, які допоможуть їм змінити світ.

Коледж освіти присвячений підвищенню рівня освіти та розвитку всіх студентів, особливо тих, хто живе в недостатньо забезпечених громадах. Ми не лише формуємо життя окремих людей; ми також допомагаємо трансформувати сім'ї та громади. Ми бачимо значну роль нашого коледжу в економічному розвитку нашої держави та нації, і ми підтримуємо місію Клемсона щодо надання земельних ділянок з метою покращення життя громадян Південної Кароліни.

Коледж освіти включає три академічні кафедри - Освіта та Розвиток Людини; Розвиток освітнього та організаційного лідерства; та Викладання та навчання - і Школа освіти Євгена Т. Мура, де проживають всесвітньо відомі аудиторії та клінічні тренінги для вчителів, які перебувають на службі, професійне наставництво вчителів на початковій стадії та передова безперервна освіта для вчителів, що працюють. Школа названа на честь покійного Юджина Т. Мура, випускника 1949 року університету Клемсона, який віддав своє доросле життя освіті вчителя, тренера та директора в окрузі Флоренція, Південна Кароліна У 2002 році Дарлі Мур, дочці Юджина Т. Мура, і Річард Рейнвотер подарував Клемсону подарунок на суму 10 мільйонів доларів на ім'я школи на честь її батька.

Результати роботи кандидатів в Коледжі освіти є високими, і ми віддані своїй концептуальній базі. Ми національно акредитовані штатом Південна Кароліна, NCATE (нещодавно об’єднаним з TEAC, щоб стати CAEP) та CACREP. Наші програми підготовки вчителів, грамотності та освітніх програм керівництва та керівництва навчальними закладами визнані національними стандартами їх спеціалізованих професійних асоціацій.

Ми приймаємо зобов'язання перед різними викладачами, працівниками та студентами та надаємо всім різноманітний досвід у рамках наших програм. В Освітньому коледжі знаходиться загальновизнана програма Call Me MISTER®, а також Центр вивчення досвіду чорних в освіті Чарльза Х. Х'юстона. Ми також розміщуємо Національний центр / мережу запобігання відсіву та Центр по відновленню читання® та Навчальний центр ранньої грамотності для Південної Кароліни.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Clemson

    Sikes Hall,105, 29634, Clemson

    Запитання