Clarke University

Clarke University

Clarke University

Введення

Clarke University перейшов у 21 століття з вражаючими традиціями досконалості в освіті. Кларк була заснована в 1843 році і названа на честь ірландки Мері Френсіс Кларк, яка заснувала конгрегацію релігійних жінок, сестер милосердя Пресвятої Діви Марії (BVM). Коли громада прибула у річкове місто Дубюк у 1843 році, це була новаторська територія. Місто кардинально змінилося за ці роки, в той час як його жвавість і краса річки Міссісіпі залишаються.

Clarke University залишався «прогресивним у часі» протягом усього свого зростання та змін. У міру розвитку нових програм Кларк продовжував кидати виклик та підтримувати студентів, які є серцем закладу, в їх інтелектуальному та особистісному зростанні. Кларк відомий своїми давніми традиціями досконалості в галузі освіти, а її студенти, викладачі та співробітники працюють разом, щоб підтримувати та зміцнювати цю спадщину.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Dubuque

    Clarke Drive,1550, 52001, Dubuque

    Запитання