Keystone logo
Clarion University of Pennsylvania

Clarion University of Pennsylvania

Clarion University of Pennsylvania

Введення

Серед пагорбів західної Пенсільванії є університет Кларіона, де проживає 4400 студентів. Ці мужні, впевнені в собі студенти будують світле майбутнє завдяки складним науковим співробітникам та різноманітним інтересам, а також взаємодіючи з містом, яке охоплює їх 5300 людей.

Clarion University of Pennsylvania забезпечує трансформаційні можливості для навчання протягом усього життя завдяки інноваційним, загальновизнаним програмам, що проводяться в інклюзивному, орієнтованому на студентів середовищі.

Студенти охоплюють навчання в нашому мальовничому кампусі Clarion, який розвивався з часів свого існування в 1867 році, і в нашому зростаючому та святкуваному кампусі Венанго в Ойл-Сіті. Студенти також мають можливість здобувати наукові ступені за допомогою Clarion Online, відомого національного лідера в галузі онлайн-освіти. Факультет Clarion - досвідчені інтернет-викладачі, які сприяли переходу студентів на дистанційне навчання під час пандемії COVID-19.

Clarion готує своїх студентів у бізнесі, освіті, охороні здоров'я, науці та мистецтві з невеликим співвідношенням студентів до викладачів та акредитованими національними та міжнародними програмами. Clarion University of Pennsylvania постійно акредитується Комісією з вищої освіти Середніх Штатів з 1948 року.

Можливості стажування та навчання за кордоном розширюють кругозір студентів.

Фінансова допомога та стипендії дозволяють студентам скористатися захоплюючими освітніми можливостями. Більше 80 відсотків наших студентів отримують якусь фінансову допомогу. Окрім понад 175 академічних програм, студенти Університету Кларіона також насолоджуються збагаченням особистого життя. Завдяки понад 170 студентським організаціям, включаючи академічні, спортивні, заочні, грецькі, політичні, мультикультурні, сервісні та спеціальні групи, студенти стають індивідами та лідерами Clarion. Завдяки цим можливостям академічного та студентського життя наші студенти взаємодіють з іншими студентами з 45 штатів та 14 країн.

Студенти живуть у люксах на території університету та в сусідніх квартирах, пов'язаних з університетами, і всі вони регулярно патрулюються університетською поліцією. В асортименті закладів харчування є Eagle Commons (студентська їдальня), Starbucks, фудкорти та кафе. Мейн-стріт, де розміщені спеціалізовані магазини та місцеві кафе, знаходиться в декількох кроках від нашого містечка Кларіон, що дозволяє студентам бути невід’ємною частиною громади. Автобусні перевезення навколо Clarion забезпечуються та обслуговують багато місцевих роздрібних магазинів та ресторанів.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Clarion

    Wood Street,840, 16214, Clarion

    Запитання