© Carrianna Field
City Hall School of Languages

City Hall School of Languages

City Hall School of Languages

Введення

нам

Мовна школа City Hall School of Languages почав свою роботу в 2006 році , як в школі англійської та іспанської мов для іноземців.

Сьогодні, враховуючи нинішній попит на мовах і завдяки академічній підготовці наших викладачів, ми також пропонуємо інтенсивні курси на німецькому, французькому, італійському та російською мовами.

Ми академія провидець і постійно еволюціонують знання, які ми показали, адаптуватися до вимог і потреб. Таким чином, ми стали піонером приватною школою в Леоне адаптації традиційної системи освіти до новітніх технологій. У нас є сучасна лабораторія мови, важлива і необхідна для конкретного поліпшення орального інструменту стиснення. Крім того, всі наші класи оснащені інтерактивними дошками і комунальними послугами, які надають необмежені ресурси, щоб збагатити традиційний клас і створити інтерактивне навчання, що позитивно впливає на вивченні будь-якої мови.

Наша система роботи є підтримка невеликих груп максимум з шести студентів в класі, для того, щоб забезпечити якість навчання дітей і дорослих. За допомогою цього числа студентів в групі ми можемо забезпечити індивідуальну увагу, адаптація навчання темп і конкретних потреб кожного студента.

Покращений студент, який отримав також диференціювати класи граматики, кваліфікованими викладачами, бесід, навчений рідними вчителями.

Завдяки цим технологічним і людських ресурсів, нам вдалося самостійно працювати на чотири навичок вивчення мови, таким чином, створюючи баланс, який значно покращує кінцевий результат, який отримує студент.

місце

71679_1.jpg

Розташування

  • León

    Paseo de Salamanca, 31 bajo, , León

Програми

    Також заклад пропонує:

    Запитання