© Eva Dang
City & Guilds of London Art School

City & Guilds of London Art School

City & Guilds of London Art School

Введення

Ласкаво просимо в City & гільдій Лондона школа мистецтв, які не некомерційна, фахівець з вищим навчальним закладом, присвячений викладанню і надихаючи нове покоління творчих професіоналів. Ми надаємо важливу альтернативу іншим моделям мистецтва і ремесла вищої освіти у Великій Британії.

Всі наші курси мають доведений послужний список і користується великим авторитетом. Ми пропонуємо для студентів і аспірантів курси сучасного образотворчого мистецтва (BA (Hons) і МА), збереженню культурних об'єктів (BA (Hons) і МА), і історичний Carving (Диплом і Диплом аспіранта), а також диплом Фонду в мистецтві і дизайн. Будь ласка, відвідайте окремі сторінки програми, щоб дізнатися більше про наших курсах.

У той час як наші збори у відповідності зі стандартними ступенями Великобританії, у нас є прагнення до високого рівня часу контакту з репетиторами, всі з яких є активними професіоналами. Ми також пропонуємо значну кількість стипендій і стипендій, щоб допомогти студентам фінансувати своє навчання, завдяки широкому колу щедрих благодійників, які визнають прихильність художній школі до досконалості. Студенти на нашому BA (Hons), звичайно, може мати право на отримання фінансованих урядом студентських кредитів.

Навчаючи наших співробітників коефіцієнтам студентів щедрі, і навчання на всіх курсах проходить через тиждень. Навчання проводиться художників і фахівців-практиків у верхній частині своїх професійних областях, які в сукупності забезпечують різноманітний і динамічний діапазон знань і точок зору. Спеціаліст характер художній школі означає, що ми можемо зосередитися на перевагу і забезпечити увагу на один-до-одного наші предмети вимагають. Ми віримо в цікавість, амбіції і навчання за допомогою рішень. Кожен студент заохочується і підтримується перевершити їх власні очікування.

Освіта ми пропонуємо як широка і глибока. Ми поєднуємо навчання на основі навичок з контекстними лекцій Art історій і семінарів, які використовують музеї та галереї Лондона в якості найважливішого ресурсу для регулярних цільових ознайомлювальних поїздок. Креслення має основоположне значення для всіх наших курсів з виділеним ізостудії відкритим для всіх, в той час як плідна перехресне запилення предметів допомагає студентам розвивати глибоке розуміння своєї практики.

МІСЦЕ І ПРИМІЩЕННЯ Ми були на нашому сайті Kennington з 1879 року, яка в даний час включає в себе грузинську терасу і спеціально побудованому в вікторіанському студії, розташовані навпроти станції метро Kennington, разом з великими гнучкими студійних приміщень для Фонду Диплом в сусідньому 1930-х років екс-складської будівлі. У нас є галереї і музеї Лондона, в безпосередній близькості, з Національної галереї всього за декілька зупинок і обидві галереї East End і South Kensington музеїв всього в 20 хвилинах їзди на метро. Цей район Південного Лондона швидко перетворюється в культурний квартал з Ньюпорт-стріт галереї Даміана Херста, Gasworks, Біконсфілді і численних інших галерей в декількох хвилинах ходьби. Наші відносини з мережею культурних організацій, музеїв і галерей є великим і як місцевих (Лондон) і глобальні, включаючи партнерства в Венеції, Токіо і Берліні.

Ми визнаємо центральну роль студії як простір для творчості, аналізу і експериментів, а також студенти розподілені виділені робочі області, які підтримують їх інтенсивної, цілеспрямованої і повний робочий день практики. Кожна область робочого простору розроблена з практикою студента на увазі, будь то студія на височинах стелями художників з природним світлом північного або науково-дослідної лабораторії консервації. Крім того, студенти мають доступ до експертно запускати спеціалізовані ресурси і майстер-класи, в тому числі студії малювання, друк кімнати, столярної майстерні, майстерні лиття, скла майстерні, Sackler бібліотеки і ІТ-студії, а також доступ до більш дрібних спеціалізованих установ, таких як ливарне , кераміка печі й фотографічне фотолабораторії.

ПІДТРИМКА І СООБЩЕСТВО Ми працюємо в людському масштабі приблизно 230 студентів і 80+ викладацького складу. Це дає нам можливість працювати з нашими студентами в якості окремих і важливих членів нашої живої і привабливою творчої спільноти. Ми піклуємося про індивідуальний прогрес і залишатися в активному спілкуванні з нашими випускниками, багато з яких є лідерами в своїх областях. Студенти також отримають користь від співпраці з провідними спадщини, творчих і художніх пов'язаних з установами та ініціативами, які надають можливості для добровільного досвіду роботи, введення в експлуатацію та демонстрації роботи студентів.

Для отримання більш детальної інформації, будь ласка, відвідайте наш веб-сайт.

Запитання