Keystone logo
© BIMM University
City University of London

City University of London

City University of London

Введення

City , Лондонський університет - особливе місце. Завдяки майстерності та відданості, ми використовуємо освіту, дослідження та підприємство, щоб перетворити життя наших студентів, нашої громади та світу протягом більше ста років.

Академічне досконалість для бізнесу та професій

Ми є провідним міжнародним інститутом, і ми прагнемо до академічної досконалості і зосереджуємось на бізнесі та професії.

Високо оцінений заклад

Ми пишаємося високою якістю нашої освіти, досліджень та підприємництва, а також високим рейтингом останніх опитувань. City :

  • у першій п'ятницю Великобританії для випускників перспектив ( The Times та The Sunday Times University League Table 2017 )
  • 27 березня у Великобританії ( Times Higher Education ) "Таблиці таблиць" разом з провідними університетами Russell Group

Провідні світові дослідження

Дослідження " Дослідницька компетенція" (REF) 2014 , проведена за оцінкою якості досліджень у всіх вищих навчальних закладах у Великобританії, оцінила 75,7% подань City як провідних у світі 4 * (23,3%) та міжнародно відмінних 3 * (52,4 %) якість

Яскраве міжнародне співтовариство

Наш погляд дійсно глобальний. Ми вітаємо студентів, науковців та професійних співробітників з усього світу, працюємо на міжнародному рівні висококваліфікованих досліджень та розвиваємо зростаючу мережу міжнародних партнерських досліджень.

Центральне місце розташування Лондона

Готель розташований у самому серці Лондона , недалеко від декількох центральних станцій метро та лише за декілька зупинок від Британської бібліотеки та Вест-Енд. Ми в декількох хвилинах їзди від площі Майлі - всесвітньо відомого фінансового району Лондона - і штаб-квартира фінансових та професійних установ, великих художніх комплексів та медіа-офісів, навчальних лікарень та спеціалізованих медичних дослідницьких центрів.

Починаючи з нашого закладу більше століття тому, ми завжди користувалися глибокими корінням з Лондонським City . Лорд-мер Лондона є ректором City а багато City Лондона - це постійні прихильники City .

Розташування

  • London

    City, University of London Northampton Square, EC1V 0HB, London

Запитання