Keystone logo
Citrus College

Citrus College

Citrus College

Введення

Святкування по 90 років служби, Цитрусові коледжу знаходиться в Glendora в передгір'ях гір Сан-Габріель, приблизно в двадцяти п'яти милях на північний схід від центральної частини Лос-Анджелеса. Коледж має честь бути найстарішим Community College в Лос-Анджелесі, штат і п'ятий найстаріший в державі.

Цитрусові коледж був заснований в 1915 році під керівництвом Д-р Флойд С. Хейден, Який допоміг рух Community College в Каліфорнії. З 1915 по 1961 р, коледж перебував під управлінням Citrus Union High School District.

У липні 1961 року, що Citrus Community College району був створений, щоб включити єдиний шкільних округів AZUSA і Glendora. У 1967 році район розширена за рахунок включення шкільних округів Клермонт, Дуарте і Монровія.

Сьогодні, цитрусові коледж займає кампус 104 акрів. Коледж в даний час переживає серйозний проект розширення об'єктів, які будуть змінювати зовнішній вигляд кампуса. Коледжу поступив 27 студентів в 1915 році і в даний час коледж обслуговує більше 11 000 студентів.

Заняття проводяться на 16-тижневий календар (осінній та весняний семестри), А також у різних нетрадиційних варіантів планування - шість тижнів зимового міжсесійний вечора, пізній старт і на початку кінця, літніх сесій, і додаткових форматів класу, наприклад, як дистанційне навчання онлайн-курси та дистанційного навчання інтегровані класів.

Місія

Цитрусові коледжу забезпечує високу якісного викладання, що дає можливість студентам, щоб конкурувати на глобальному рівні і внести свій внесок в економічне зростання сучасного суспільства.

Ми націлені на зміцнення різноманітний освітньому співтовариству і культурне середовище навчання, яка підтримує студентів успіху в гонитві за успіхів у навчанні, економічні можливості, та особистих досягнень.

Акредитація

Цитрусові Коледж акредитований Західна асоціація шкіл і коледжів (WASC), Його багато професійні членства включають Американська асоціація місцевих коледжів (AACC) і Коледж Ліга Каліфорнії (CCLC).

Розташування

  • Los Angeles

    1000 West Foothill Boulevard Glendora, 91740, Los Angeles

    Запитання