Centre international de formation européenne (CIFE)

Centre international de formation européenne (CIFE)

Centre international de formation européenne (CIFE)

Введення

Європейський центр міжнародного утворення ( CIFE ) - це приватний інститут вищої освіти та досліджень. Це одна з шести визначених установ, які отримують спеціальне фінансування від Європейського Союзу в рамках програми «Жан Моне». З моменту заснування французьким інтелектуалом Олександром Марком у 1954 р. CIFE був рішучим прихильником європейської інтеграції, насамперед через свої міжнародні та міждисциплінарні навчальні програми.

Європейські студії та міжнародні відносини

Під гаслом Жива та навчаюча Європа CIFE пропонує різні магістерські програми з європейських студій та міжнародних відносин, які дають студентам можливість навчатися у трьох різних країнах протягом одного року. CIFE націлений на професіоналів шляхом поєднання онлайн-навчання з очними семінарами у різних містах Європи. CIFE забезпечує відмінне академічне викладання, пропонуючи студентам проблемне навчання на перетині теорії та практики. Це гарантує його міжнародний факультет із запрошеними лекторами з відомих академічних установ та дослідницьких центрів. Багато наших програм реалізуються у тісній співпраці з університетами -партнерами. Поза нашою академічною мережею професіонали з міжнародних організацій, найбільше з Європейського Союзу, роблять не менш значний внесок у програми CIFE .

Дослідження

CIFEПріоритети наукових досліджень Росії відображають її інтелектуальну спадщину та академічну компетентність: європейська інтеграція з особливим акцентом на франко-німецькі відносини, федералізм, енергетичний перехід, сталий розвиток та політику зміни клімату, тенденції політичної та соціальної теорії. Разом з TEPSA ми є членом консорціуму Horizon 2020 "ФУТУР" та працюємо над різними сценаріями щодо майбутнього турецько-європейських відносин. Разом зі своїми науковими співробітниками CIFE також розширив свою міжнародну академічну мережу та поширив свій досвід на Західні Балкани, Східне партнерство та Китай.

Публікація

CIFEРосійське дослідження доступне в різних публікаціях, більшість з яких доступні на веб -сайті CIFE та www.cairn.info для щоквартального журналу "L'Europe en formation".

L'Europe en education - це двомовний журнал (французька/англійська), що займається питаннями європейської інтеграції, міжнародних відносин та федералізму та має міждисциплінарний підхід, що об’єднує політичну філософію, право, економіку, соціологію та культуру. Журнал був вперше запущений у 1960 році, а в 2008 році він створив науковий комітет з метою розширення свого наукового профілю.

Офіси

CIFE має головний офіс у Ніцці та філії в Берліні, Брюсселі , Стамбулі та Тунісі.

Еразмус +

Він отримує спеціальне фінансування в рамках програми Європейського Союзу імені Жана Моне (Erasmus +).

Випускники та випускники

Випускники магістерських програм CIFE працюють вищими посадовими особами в європейських установах, офіцерами з питань політики в рамках ООН, адміністраторами, дипломатами, консультантами, дослідниками аналітичних центрів, лобістами та науковими експертами з понад 100 країн. Вони наші найкращі посли.
У мережі CIFE Випускники наші випускники підтримують зв’язок із CIFE та залишаються в курсі європейських справ за допомогою заходів CIFE регулярно організовують обідні дебати, регіональні зустрічі та щорічні міжнародні заходи випускників у європейських столицях тощо.

Статистика випускників

Розташування

 • Berlin

  CIFE in Germany Bundesallee 23, D - 10717, Berlin

 • Nice

  CIFE in France 81, rue de France, 06000, Nice

 • Brussels

  CIFE in Belgium c/o Fondation Universitaire Rue d'Egmont 11, 1000, Brussels

 • Vienna

  Vienna, Австрія

  Запитання