CIES University (Universidad CIES – Centro Internacional de Estudios Superiores)

CIES University (Universidad CIES – Centro Internacional de Estudios Superiores)

CIES University (Universidad CIES – Centro Internacional de Estudios Superiores)

Введення

Міжнародна школа Тіхуани відкрила свої двері у серпні 1993 року, пропонуючи дошкільну, початкову, середню та середню освіту громади Тіхуани. Пізніше, протягом багатьох років, пропонування досліджень вищого рівня вважалося життєздатним варіантом.

Таким чином, 4 вересня 2000 р. В рамках Міжнародного коледжу Тіхуани запрацював Міжнародний центр вищих досліджень, що стало відповіддю на занепокоєння групи людей-провидців, котрі, стикаючись із зростаючою потребою у підготовці якісних навчальних закладів професіоналів у різних дисциплінах, він вирішив внести свою піщинку для розвитку цього регіону.

На початку свого існування CIES пропонував ступінь ділового адміністрування, бухгалтерського обліку та маркетингу в післяобідню зміну, оскільки вранці аудиторії використовувались для викладання рівнів базової та старшої середньої освіти.

Пізніше можна було мати ексклюзивні зони для кожного освітнього рівня, тому можна було пропонувати ступені вранці та вдень.

З часом Міжнародний центр вищих навчальних закладів неухильно розвивався, і в даний час пропонується дев'ять ступенів та один інженер, а навчальний заклад отримав назву CIES University.

Перед навчальними закладами виникають численні проблеми, і в університеті CIES ми починаємо з гуманістичної концепції, в якій людина є першою та останньою причиною нашої роботи в галузі освіти.

Ми віримо в індивідуальність, яка спонукає нас керувати своєю роботою, намагаючись максимально розвивати знання та навички наших учнів, поважаючи відмінності як людину.

Розташування

Розташування
  • Cuernavaca

    Humboldt,46, 62000, Cuernavaca

    Запитання