CIES - International Centre for Sports Studies

CIES - International Centre for Sports Studies

CIES - International Centre for Sports Studies

Введення

CIES ПРОПОНУЄ РІШЕННЯ НА ОСНОВІ ДОСЛІДЖЕНЬ ТА НАВЧАЛЬНІ ПРОГРАМИ ВИЩОГО РІВНЯ ДЛЯ СВІТУ СПОРТУ

CIES - International Centre for Sports Studies – це незалежний навчальний центр у Невшателі, Швейцарія. Він був створений у 1995 році як фонд між Fédération Internationale de Football Association (FIFA), Університетом Невшателя, містом і штатом Невшатель.

Використовуючи мультидисциплінарний підхід, CIES надає дослідження, освіту найвищого рівня та консультаційні послуги для спортивного світу з метою подолання складнощів спорту в сучасному суспільстві та покращення того, як ним керують у всіх видах спорту.

Як міжнародний центр, CIES має кваліфікований і різноманітний персонал і постійно розширює свої партнерські відносини з окремими особами, університетами та спортивними організаціями по всьому світу.

Наше завдання

CIES заохочує постійний прогрес і сталий розвиток у сфері управління спортом у всьому світі, повністю використовуючи свою міжнародну мережу партнерів. Ми активно сприяємо постійному обміну знаннями та досвідом з усіма нашими дослідницькими та освітніми партнерами. CIES — це місце, де наукові дослідження зустрічаються з практичним управлінням, результатом чого є рішення на основі досліджень, які можна адаптувати до місцевих потреб і вимог.

Розташування

 • Neuchâtel

  International Centre for Sports Studies c/o Hôtel DuPeyrou Avenue DuPeyrou 1, 2000, Neuchâtel

 • Leicester

  Leicester, Великобританія

  • Milan

   Milan, Італія

   Запитання