Keystone logo
Chung Hua University

Chung Hua University

Chung Hua University

Введення

Університет Чунг Хва був заснований у 1990 році. За ретельного планування ради директорів та керівників шкіл школа має такі досягнення та характеристики:

Три середні школи, орієнтовані на працевлаштування

Згідно з останніми опитуваннями Міністерства освіти, 104 Manpower Bank та 1111 Manpower Bank, випускники університету Chung Hwa мають три найвищі показники: "висока зайнятість, висока заробітна плата та висока корпоративна задоволеність".

Серед них рівень зайнятості учнів нашої школи є першим у загальноосвітному університеті з відмінними субсидіями на навчання від Міністерства освіти. Згідно зі статистикою 104 Банку людей, середня заробітна плата більш ніж половини випускників вища за середню заробітну плату випускників національних приватних університетів, і вона займає рейтинг 5 років поспіль. 1111 Корпорація банків людини найбільш задоволена 10 приватні університети.

Єдиний приватний університет у районі Чжумяо, який отримав міжнародну подвійну сертифікацію AACSB та IEET

Університет Чунг Хва - єдиний приватний університет у районі Чжучжум’яо, акредитований Американською асоціацією сприяння розвитку міжнародних бізнес -шкіл (AACSB) та Китайським товариством інженерної освіти (IEET). Ступені та кредити, отримані студентами, можна використовувати у всьому світі.

Школа менеджменту не тільки входить у топ -5% найкращих шкіл управління бізнесом у світі, але й входить до провідних 450 університетів Азії за оцінкою QS 2020 британською дослідницькою компанією з питань вищої освіти, і посідає 11 місце серед комплексних приватних університетів на Тайвані.

Розташування

  • Taipei

    Taipei, Тайвань

    Запитання