© CUHK
The Chinese University of Hong Kong Business School

The Chinese University of Hong Kong Business School

The Chinese University of Hong Kong Business School

Введення

Бізнес-школа CUHK проклала шлях для бізнес-освіти в Гонконзі та Азії з 1963 року, культивуючи випускників з високими досягненнями, які керують і формують глобальний бізнес-ландшафт. Цей дух лідерства та інновацій є основою нашої спадщини, оскільки CUHK має першу бізнес-школу в Азії, яка пропонує повний набір програм бакалавра ділового адміністрування (BBA), магістра ділового адміністрування (MBA) та Executive MBA (EMBA). . Сьогодні наш викладач світового класу та передові дослідження продовжують виховувати спритних лідерів, підприємців і соціальних менеджерів, а наша пишається мережа з понад 40 000 випускників забезпечує значний вплив у дельті річки Чжуцзян, Азіатсько-Тихоокеанському регіоні та за його межами.

Бачення та місія

Наше бачення

Розвивати лідерів світового бізнесу для Азійського століття.

Наше завдання

Наша місія полягає в тому, щоб продовжувати піонерство розвитку світових лідерів, готових відповідати викликам і можливостям Азіатського століття, забезпечуючи насичене навчальне середовище, що надає можливості для самопізнання, формування характеру, створення знань, обміну та застосування.

Наші переваги

Інновації

Ми заохочуємо інновації та креативне мислення у всіх формах і заохочуємо наших студентів і співробітників досліджувати нові ідеї та можливості. Ми розвиваємо підприємницькі навички в сприятливому середовищі та надаємо необхідні навички, щоб конкурувати в технологічному світі бізнесу.

Глобальна перспектива

Ми приймаємо глобальну перспективу в усьому, що ми робимо, і надаємо можливості для ознайомлення та досвіду з перших рук. Ми розвиваємо наших студентів і співробітників, щоб бути адаптивними та успішними в різних культурах і середовищах у цьому швидко мінливому світі.

Connector Greater Bay Area

Ми є одним із найвідоміших університетів GBA та беремо активний внесок у соціально-економічний розвиток цього регіону. Ці внески створені завдяки нашій унікальній здатності організовувати синергію між викладацькою діяльністю, дослідженнями, залученням випускників і доступом до мережі регіональних підприємців і компаній.

Соціальне призначення

Вірячи в розвиток особистості та трансформаційну освіту, ми прагнемо розвивати у наших людей соціально відповідальне мислення, роблячи внесок у стабільне бізнес-середовище та позитивно впливаючи на покращення суспільства.

Особливості кампусу

Кампус Китайського університету Гонконгу (CUHK) побудований на схилі пагорба та є найбільшим і найкрасивішим у Гонконзі. Більша частина цієї території вкрита зеленню, яка гарно висічена зі скель на трьох плато, і серед зелені розташовані вишукані будівлі, що поєднують китайський і західний архітектурні стилі. Кампус CUHK є відомим притулком для багатьох різновидів флори та фауни, для захисту та розвитку яких приділяється велика увага. Звідси також відкривається панорамний вид на гавань Толо та прилеглі гірські хребти.

Від універсального студентського ІТ-порталу, бібліотек, програм покращення навчання та охорони здоров’я до планування кар’єри та багатьох інших послуг, CUHK надає повну академічну та персональну підтримку своїм аспірантам на кампусі.

Бібліотека CUHK

Бібліотека CUHK є провідною дослідницькою бібліотекою Східної Азії, яка має значну двомовну колекцію електронних і друкованих ресурсів. Його місія полягає в партнерстві у створенні, доступі, поширенні та збереженні знань, щоб надихати та підтримувати CUHK у його дослідженнях, навчанні та викладанні. Бібліотека CUHK тісно співпрацює з викладачами та студентами та має міцні зв’язки співпраці з іншими університетськими бібліотеками Гонконгу, Великого Китаю та інших країн.

Управління у справах студентів (OSA)

Щоб допомогти студентам дослідити та відчути різні аспекти університетського життя та отримати від нього найкраще, відділ у справах студентів пропонує різноманітні заходи та послуги.

Центр інформаційних технологій (ITSC)

ITSC підтримує універсальний університетський портал MyCUHK, який забезпечує персоналізований доступ до хмарних служб електронної пошти, бібліотечних послуг і Китайської університетської інформаційної системи для студентів (CUSIS) для управління особистими відомостями про навчання. ITSC також надає ІТ-об’єкти, мережі на кампусі та за його межами, системи електронного навчання, онлайн-навчання та семінари.

Центр покращення навчання та дослідження (CLEAR)

CLEAR організовує програму «Поліпшення післядипломного навчання» (IPL), щоб представити підходи, методології та рамки для формування роботи дослідників у формальний та структурований спосіб; підвищувати досконалість університету та стипендію у викладанні та навчанні; а також озброїти аспірантів необхідними навичками та знаннями для їх досліджень.

Служба охорони здоров'я університету

Університетська служба охорони здоров’я надає студентам денної форми навчання медичні та стоматологічні послуги та послуги з охорони здоров’я. Наша медична команда складається з штатних лікарів, які забезпечують комплексну сімейну медичну допомогу членам університету. Для надання первинної медичної та стоматологічної допомоги амбулаторія обладнана малою операційною, амбулаторією, медичною лабораторією та фізіотерапевтичним кабінетом. Медичні послуги, як правило, безкоштовні, у той час як стоматологічний відділ стягує символічну плату.

Спортивні споруди

Розваги та фітнес забезпечують такий необхідний баланс між роботою та навчанням. CUHK та його коледжі пропонують широкий вибір спортивних споруд, включаючи стадіони, тренажерні зали, басейн олімпійського розміру, корти для тенісу та сквошу, фітнес-зали та центр водних видів спорту. Коледжі також надають майданчики для барбекю для персоналу та студентів.

Інші зручності, доступні в кампусі: маршрутні автобуси, ресторани, книжковий магазин, банки, сувенірний прилавок, супермаркет і перукарня.

  Прийом

  Надішліть онлайн заявку

  Створіть обліковий запис і подайте заявку на порталі.

  Подайте супровідні документи

  Завантажте свої документи на портал заявок і надішліть вказані документи поштою до відповідного офісу програми.

  Співбесіда (за запрошенням)

  Кандидати, які увійшли до короткого списку, можуть отримати сповіщення про особисті або онлайн-співбесіди.

  Результат програми

  Заявники будуть повідомлені про результати електронною поштою.

  Депозитний платіж

  Успішні заявники повинні внести депозитні платежі як підтвердження прийняття пропозиції.

  Віза (якщо є)

  Наші спеціалісти з програм допоможуть вам подати заявку на отримання візи після того, як ви будете прийняті до нашої програми.

  Візові вимоги

  Гнучка візова політика:

  Імміграційні заходи для немісцевих випускників (IANG)

  Іноземні випускники, які мають студентську візу/дозвіл на в’їзд, можуть подати заявку на участь у програмі «Імміграційні заходи для немісцевих випускників» (IANG). Успішні заявники мають право подати заявку на перебування в Гонконгу протягом 12 місяців після закінчення навчання для пошуку роботи.

  Статистика випускників

  Акредитації

  Акредитація AMBAАкредитація AACSB

  Рейтинги

  • Китайський університет Гонконгу (CUHK) є одним із найкращих державних університетів у САР Гонконг, САР Гонконг. Він займає 47 місце в рейтингу QS World University Rankings 2024.
  • #12 рейтинг азіатських університетів
  • № 53 у найкращих світових університетах
  • 26 місце у світі (5 місце в Азії) за QS
  • 31 місце у світі (4 місце в Азії) за версією Times Higher Education

  Розташування

  • Sha Tin

   Sha Tin, Гонконг

  Запитання