Keystone logo
Chugye University For The Arts

Chugye University For The Arts

Chugye University For The Arts

Введення

У листопаді 1973 р. Міністерством освіти було затверджено Фонд школи "ЧуГє" для заснування молодшого коледжу мистецтв. Потім, у березні 1974 року, коледж вперше відчинив свої двері, загалом набравши 200 студентів на корейські відділи музики, голосу, інструментів, корейського живопису та західного живопису, і пан Хен Бін Ім був інавгурований як його перший президент.

катіон 'шляхом виховання кількох, але талановитих еліт мистецтва, що мають професійні знання та глибоке розуміння висококультурного життя.

Подовживши період навчання з 2 до 4 років у січні 1976 року, коледж почав плавно розповсюджуватися, пропонуючи різноманітніші навчальні програми в галузі мистецтва. Додатково були створені кафедра фортепіано (1980) та кафедра творчого письма (1982). Робить свій поступовий ріст, плавно пропонуючи різноманітну освіту в галузі мистецтва. Додатково були створені кафедра фортепіано (1980) та кафедра творчого письма (1982). Поступово зростаючи, коледж став акредитованим університетом урядом для присвоєння ступенів бакалаврів, Chugye University For The Arts під новою назвою "Університет мистецтв Чуг'є" з 1997 року. Студенти повинні отримати 140 кредитів або більше і скласти 'академічне оцінювання для закінчення школи, щоб отримати ступінь бакалавра.

На межі 21 століття Chugye University For The Arts ознаменував нову епоху, створивши Вищу школу управління мистецтвами. Вища школа мистецького менеджменту, Chugye University For The Arts пропонує магістерські програми з управління мистецтвами, а також з планування та дослідження культури.

Зараз більше тисячі студентів насолоджуються студентським життям та зміцнюють свої таланти в університеті, пишаючись своїм престижним розташуванням у центрі Сеула. Нещодавно Університет розпочав кілька амбіційних проектів, таких як побудова найсучаснішої інтегрованої системи управління інформацією під назвою `` CHIIMS '', реструктуризація викладацьких та адміністративних організацій та розробка нових навчальних програм, придатних для майбутнього суспільства, заснованого на знаннях нового тисячоліття згідно амбіційного середньострокового та довгострокового плану розвитку "Vision ChuGye 21", згідно з яким Університет забезпечить студентам світле майбутнє завдяки своїй повністю оновленій інфраструктурі як програмного, так і апаратного забезпечення.

Розташування

  • Seodaemun-gu

    Seodaemun-gu, Південна Корея

    Програми

    Запитання