Christian University of Panama (Universidad Cristiana de Panama (UCP))

Christian University of Panama (Universidad Cristiana de Panama (UCP))

Christian University of Panama (Universidad Cristiana de Panama (UCP))

Введення

У 2001 році наш Всемогутній Бог благословив нас баченням створення вищого навчального закладу, який забезпечив би потреби у професійній підготовці у західному секторі провінції Панама, зокрема в селищі Віста Алегре, округ Аррайян, провінція Панама. За підтримки величної робочої групи та професіоналів, що мають чудовий досвід викладання, документ, який оформляє зацікавленість у створенні університету, представляється Міністерству освіти відповідно до норм, що діють для створення вищих навчальних закладів у країна.

У 2003 році виконавча влада затвердила виконавчий указ № 42 від 22 липня 2003 року, який надав "UNIVERSIDAD CRISTIANA DE PANAMÁ, СПЕЦІАЛІЗОВАНУ В АДМІНІСТРАТИВНО-ТЕХНОЛОГІЧНИХ НАУКАХ", юридичну самостійність у своїй діяльності, власну спадщину та право керувати нею , а також факультет для організації своїх навчальних планів, програм та академічних послуг. Того ж року було затверджено перші три кар'єри, запропоновані університетом: ступінь бакалавра з бухгалтерського обліку, ступінь бакалавра з маркетингу та ступінь бакалавра з адміністрування систем людських ресурсів.

Місія нашого університету - "Сприяти високоякісній професійній підготовці громадянина

доброчесності, з християнськими та моральними принципами на благо панамського суспільства ", і наше бачення полягає в тому, щоб" бути піонером університету у цілісному формуванні солідарності та християнських цінностей, з академічним досконалістю, диверсифікованими високими технологіями, здатними вирішувати проблеми успіху та творчих підприємницьких здібностей у сучасному та глобалізованому суспільстві ».

Створений під девізом "Університет для всіх ...", університет відкриває свої двері для всіх, хто бажає розширити свої знання та підготуватися до професійного професіонала, придатного для здійснення своєї професії, без різниці раси, ідеології, статі , економічна ситуація чи соціальна. У 2004 році інші кар'єри були передані на розгляд Панамського університету для затвердження.

У квітні 2012 р. Університет успішно отримав звіт № 20-2012 від 26 квітня 2012 р., «Яким видається Сприятливий звіт інспекції КРИСТІЙСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ ПАНАМА (UCP) для прийому до процесів оцінки та акредитації університету» отриманий Комісією з технічного нагляду (CTF), а звіт про самооцінку установи був доставлений з метою акредитації до Національної ради з оцінки та акредитації Панами (CONEAUPA).

Розташування

  • Vista Alegre

    Carretera Panamericana, , Vista Alegre

    Запитання